SCF 2017: Centra Gemini dla lokalnej społeczności

Stoisko Gemini Holding na SCF 2017 CEE Edition

Podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition spółka Gemini Holding poza prezentacją wszystkich swoich projektów handlowych zarekomendowała także działalność Stowarzyszenia Siemacha.

– Zaproszenie na nasze stoisko Stowarzyszenia Siemacha nie było przypadkowe – mówi Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzająca Gemini Holding.

– Chcemy pokazać, że centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale i miejsce, w którym deweloper może zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności. Nasze projekty budujemy zawsze z myślą o ludziach. Liczne działania prospołeczne czy wspieranie miejscowych inicjatyw, a także pierwsza na świecie placówka Siemacha Spot, działająca przy naszym centrum w Tarnowie powoduje, że obiekty Gemini stają się trwałymi elementami tkanki miejskiej oraz jesteśmy pozytywnie odbierani przez lokalnych mieszkańców – dodaje A. Malcharek.

Udział Gemini Holding w panelu na SCF 2017 CEE Edition

Na Shopping Center Forum CEE Edition, Anna Malcharek wzięła udział w panelu dyskusyjnym pt. „Asset Management w dobie rosnącej konkurencji”.

– Podczas Shopping Center Forum mieliśmy możliwość zaprezentować nie tylko istniejące obiekty Gemini, o ugruntowanej już pozycji na rynku, ale także nasz najnowszy projekt powstający w Tychach. By Gemini Park Tychy zaistniał w świadomości przyszłych konsumentów jeszcze przed otwarciem, prowadzimy intensywne działania marketingowe skierowane do lokalnych mieszkańców. Tutaj przydaje się nasze doświadczenie z Tarnowa i Bielska-Białej – podsumowuje Daniel Słuchocki, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Gemini Holding.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt Gemini Holding. Swoim zasięgiem obiekt obejmie 1,5 mln mieszkańców Górnego Śląska. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji działają z powodzeniem Tesco, OBI oraz Saturn, dzięki czemu konsumenci postrzegają lokalizację jako powiązaną z handlem. Wybudowanie nowoczesnej galerii dopełni tę przestrzeń, tworząc formułę power center. Powierzchnia centrum handlowego będzie liczyła 36 tys. mkw. GLA, a w przyszłości będzie można ją powiększyć. W obiekcie znajdzie się przeszło 130 punktów handlowo-usługowych, strefa rekreacyjno-rozrywkowa oraz rozbudowany food court z szeroką ofertą gastronomiczną.

Tarnowskie Gemini Park jest chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Tarnowa i okolic centrum handlowym o ugruntowanej pozycji lidera regionalnego handlu. W obiekcie, na powierzchni 42,5 tys. mkw., znajduje się blisko 130 punktów handlowo-usługowych. To tu funkcjonuje pierwsza na świecie placówka Siemacha Spot, z ofertą bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych dla dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie Siemacha było gościem stoiska Gemini Holding, gdzie zaprezentowało swój wyjątkowy w skali Europy projekt – Siemacha Spot w Galeriach Handlowych, będący odpowiedzią na współczesne przeobrażanie przestrzeni miejskiej.

Gemini Park Bielsko-Biała, o powierzchni 40 tys. mkw., to najbardziej atrakcyjne centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Jego zasięg oddziaływania obejmuje Podbeskidzie, a także przygraniczne miejscowości w Czechach i na Słowacji. Ofertę handlową obiektu tworzy ponad 120 marek.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.