Knight Frank podsumował SCF 2017 CEE Edition

Shopping Center Forum to najważniejsze targi retailowe w Polsce, na których jesteśmy obecni od wielu lat. Uważam, że ze względu na rozmach naszych rodzimych targów, zmniejsza się rola międzynarodowych targów nieruchomości, takich jak np. MAPIC – podkreśla Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, Knight Frank

„SCF to świetna chwila by spotkać się z najemcami, poznać nowe inicjatywy oraz aktualne trendy na rynku. To także znakomita okazja by zaprezentować swoje osiągnięcia i wyróżnić się na tle branży. Ta edycja Shopping Center Forum 2017 CEE była dla nas bardzo owocna. Tegoroczne targi minęły nam bardzo szybko i wedle myśli przewodniej „Tworzymy miejsca spotkań”. Od samego początku targów stoisko Knight Frank przyciągało gości oryginalnym wystrojem. Odwiedzali nas zarówno klienci, jak i pozostali wystawcy. Z pewnością duży wpływ na tak miłe przyjęcie miała przyjazna, kameralna atmosfera naszego stoiska. Staraliśmy się by odzwierciedlała nasze podejście do powierzchni handlowych. Widzimy w nich nie tylko przestrzeń sklepów czy usługowych parterów w biurowcach, ale przede wszystkim miejsce, w którym przebywają ludzie. Przestrzeń handlowa już dawno przestała być kojarzona jedynie z centrami handlowymi. Coraz częściej podkreśla się stopień jej zintegrowania z miastem. Mamy na swoim koncie wiele wyjątkowych projektów w Warszawie i nie tylko, podczas których współtworzyliśmy przestrzeń miasta. Nieruchomości otwierają się na ludzi w duchu tzw. ‘placemakingu’. Patio czy plac przed budynkiem oferuje dziś mieszkańcom i pracownikom znacznie więcej niż działalność w czterech ścianach. Dlatego podczas Shopping Center Forum również my daliśmy się poznać z innej strony. Przy pysznym poczęstunku i miłej atmosferze dzieliliśmy się z gośćmi naszymi ulubionymi miejscami w Warszawie. O to nam właśnie chodzi.” – podsumował Paweł Materny.

Knight Frank to wiodący niezależny międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 14 tys. ekspertów w 413 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupcom, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.