Galeria Libero zyskuje markę biżuteryjną

Wizualizacja Galerii Libero w Katowicach

Notowana na kopenhaskiej giełdzie firma Pandora otworzy swój nowy salon w powstającej w Katowicach – Galerii Libero. Otwarcie obiektu zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Salon Pandory zajmie powierzchnię liczącą ponad 50 mkw. i będzie alternatywą dla pozostałych marek biżuteryjnych, które już wcześniej dołączyły do Libero. Pandora zaproponuje klientom swoją pełną ofertę biżuteryjną.

Wyselekcjonowane lokalizacje

– Pandora otwiera swoje salony w starannie wyselekcjonowanych, nowoczesnych miejscach, gwarantujących przepływ klientów potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą. Poza pięknym projektem wnętrz, Libero zapewnia nam świetną lokalizację na południu Katowic, którą odwiedzą również klienci z miast satelickich – mówi Dominika Jastrzębska, Business Development Manager Pandora.

– Libero przyciąga nie tylko największe sieci handlowe czy popularne marki modowe, ale również te bardziej niszowe czy kojarzone z wyższą półką lub po prostu doskonałą jakością. Jedną z takich marek jest właśnie Pandora reprezentująca piękne rękodzieło, ale też solidność wykonania i bardzo nowoczesny design. Lubimy takie połączenie, które doskonale wpisuje się w założenia projektowe Libero, gdzie dużo uwagi poświęciliśmy architekturze i pięknu – mówi Marcin Szlufik, Senior Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Pandora to oryginalna biżuteria, łącząca w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią. Biżuteria marki jest sprzedawana w ponad 100 krajach, na sześciu kontynentach, przez około 7,7 tys.  punktów sprzedaży, w tym ponad 2,2 tys. markowych salonów Pandora.

Zakupy, rozrywka, rekreacja

Realizacja Galerii Libero przebiega zgodnie z harmonogramem. Niezależnie od postępującej budowy prowadzony jest zaawansowany proces komercjalizacji. Już ponad 75 proc. powierzchni handlowej Libero zostało wynajęte. Libero wyróżnia się doskonałą lokalizacją u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, gdzie w godzinach szczytu przejeżdża ponad 15 tys. pojazdów na godzinę. Otwarcie Libero zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness – Libero to jedyne miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.