Galeria Jurajska z restauracją CrepStory

Galeria Jurajska w Częstochowie

Galeria Jurajska rozwija i urozmaica ofertę swojej strefy gastronomicznej. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła właśnie restauracja CrepStory, która zajęła powierzchnię ponad 127 mkw.

Zmodernizowany na początku 2016 roku food court Galerii Jurajskiej to dziś jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w centrum handlowym. Strefa kusi nie tylko ofertą restauracji i kawiarni, ale także miejscami wypoczynku, jakie stworzyła swoim klientom Jurajska. Teraz to popularne miejsce zyskuje nowego najemcę, a tym samym kolejną restaurację.

14 punktów gastronomicznych

Od początku października w Jurajskiej działa już naleśnikarnia CrepStory stworzona przez lokalnego przedsiębiorcę.  To już 14 punkt z ofertą restauracyjno – kawiarnianą w Galerii Jurajskiej. Dziś oprócz CrepStory składają się na nią restauracje m.in. KFC, McDonald’s, Pizza Hut, Smak Zdrowia czy Burger King oraz kawiarnie m.in. Costa Coffee, Cafe Portugal i cukiernia Consoni.

– CrepStory rozwija ofertę gastronomiczną Jurajskiej, wprowadzając do niej elementy kuchni europejskiej ze szczególnym akcentem na kuchnię francuską i starosłowiańską. Tym samym dajemy naszym klientom jeszcze większy wybór spośród kilkuset potraw, które dziś można znaleźć w naszej galerii – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Food Court Galerii Jurajskiej to dziś jedno z najbardziej przyjaznych miejsc wśród polskich galerii handlowych. W 2016 roku Jurajska przebudowała strefę, dzieląc ją na kilka wygodnych przestrzeni przeznaczonych m.in. dla dzieci i pod wypoczynek. Za swoją inwestycję galeria nominowana była do ICSC Solal Marketing Awards 2017 oraz do Property Design Awards 2017.

6,5 mln odwiedzających

Galeria Jurajska to największe centrum handlowe w Częstochowie. Jego otwarcie miało miejsce w 2009 roku. Od tego czasu galeria zyskuje na popularności. Dziś jest to najchętniej wybierane miejsce zakupów, nie tylko częstochowian, ale także mieszkańców ościennych miast. Tylko w 2016 roku galerię odwiedziło ponad 6,5 mln osób. W Galerii Jurajskiej można znaleźć blisko 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych.  Wiele z nich na lokalnym rynku zadebiutowało w Galerii Jurajskiej. Swoje sklepy posiadają tutaj m.in. Grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossmann, Sephora, Super Pharm, Biedronka, Douglas, Carry, Trussardi, Apart i wiele innych. Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić 2 tys. samochodów, parking autokarowy, a także nowocześnie zaaranżowana strefa restauracyjna z wydzieloną przestrzenią wypoczynkową. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajdują się przystanki kilkunastu linii autobusowych.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.