CH Manhattan: rusza kolejny etap modernizacji

CH Manhattan

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan wkroczyło w kolejny etap liftingu. Prace modernizacyjne potrwają do końca listopada, dzięki czemu w grudniu tego roku Manhattan powita klientów w zupełnie nowej odsłonie.

Celem modernizacji, jak podkreśla zarząd obiektu, jest dostosowanie centrum do zmieniających się oczekiwań klientów. GCH Manhattan otrzymuje nowe oblicze, które sprawia, że obiekt postrzegany jest jako nowoczesny, ale jednocześnie, poprzez swoją wyjątkowo atrakcyjną lokalizację i specyfikę oferty – w dalszym ciągu kameralny oraz bliski lokalnej społeczności.

Nowe powierzchnie wspólne w CH Manhattan

Już niebawem do dyspozycji klientów Manhattanu oddane zostaną zupełnie nowe toalety, uwzględniające także nowoczesny i w pełni funkcjonalny pokój Rodzica z Dzieckiem. W centrum pojawią się także specjalne strefy dla karmiących mam, nowoczesne i multimedialne strefy dla dzieci oraz zaprojektowane specjalnie dla GCH Manhattan elementy małej architektury.

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan to pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w Gdańsku. Otwarte w 2004 roku centrum zlokalizowane jest w samym sercu handlowej dzielnicy Wrzesz,  przy al. Grunwaldzkiej – głównej arterii komunikacyjnej Gdańska. Na czterech poziomach znajduje się ponad 70 marek, wśród których znajdują się m.in. Piotr i Paweł, C&A, H&M, Empik, CCC, Tiger Gym, MK Bowling, Sphinx, Starbucks oraz Mediateka Manhattan. Obiekt oferuje ponad 25,5 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz ponad 5,7 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Właścicielem i zarządcą obiektu jest Sirius Investments sp. z o.o., działająca w imieniu APN Poland Retail Fund.

CH Manhattan
CH Manhattan
pokoj-rodzica-z- dzieckiem-Manhattan
CH Manhattan
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.