Eobuwie.pl otworzyło pierwszy sklep stacjonarny w Polsce

eobuwie-focus-mall-zielona-gora

Internetowy sklep eobuwie.pl rozpoczął ekspansję stacjonarnej sieci sprzedaży. W Zielonej Górze zadebiutował z pierwszym sklepem w kraju. W planach są kolejne otwarcia.

Eobuwie.pl 14 października br. dołączyło do grona najemców zielonogórskiej galerii handlowej. Salon w Zielonej Górze jest pierwszym tak innowacyjnym sklepem w Polsce. Sklep wyposażony jest w dziesiątki najnowocześniejszych ekranów multimedialnych, dzięki którym klienci mogą składać zamówienia na specjalnie stworzonej do tego celu aplikacji. Sieć oferuje 40 tys. modeli butów i torebek ponad 450 marek. Wybrane obuwie, które nie jest dostępne w salonie można zmierzyć na miejscu w ciągu 2 godzin od złożonego zamówienia.

To pierwszy w Polsce, ale nie ostatni sklep stacjonarny eobuwie.pl. Jak zapowiadają przedstawiciele sieci, wkrótce otwarte zostaną kolejne salony.

Eobuwie.pl częścią CCC

Przypomnijmy, że sklep internetowy eobuwie.pl od stycznia 2016 roku należy do spółki CCC. W sierpniu 2015 roku CCC podpisało z akcjonariuszami spółki eobuwie.pl warunkową umowę kupna 74,99 proc. jej akcji. W grudniu zgodę na transakcję wydał UOKiK. Spółce CCC przyznane zostało również prawo do nabycia pozostałych 25,01 proc. akcji internetowego sklepu.

CCC wraz z eobuwie.pl zbudowało wspólną bazę logistyczną, która pozwoli zaspokoić potrzeby obydwu firm. Nowoczesne centrum dystrybucyjne powstało w Specjalnej Strefie Ekonomicznej zlokalizowanej w Zielonej Górze.

Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty sklepu eobuwie.pl mogą skorzystać także internauci z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Ukrainy oraz Grecji.

eobuwie-focus-mall-zielona-gora
Pierwszy w Polsce stacjonarny sklep eobuwie.pl
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn