4 tys. mkw. dla Carrefour w Piotrkowie Trybunalskim

Carrefour

Spółka Apsys Polska zarządzała projektem budowy nowej powierzchni handlowej w Piotrkowie Trybunalskim. Powstanie tu hipermarket sieci Carrefour. Wartość zrealizowanego projektu to 10 milionów złotych.

Spółka Apsys Polska, zarządca Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, zrealizowała na zlecenie właściciela centrum, firmy Rockcastle Polska S.A., projekt modernizacji oraz przebudowy największego lokalu handlowego na terenie centrum. Nowa powierzchnia powstała z połączenia oraz rozbiórki pięciu sąsiadujących ze sobą lokali, w tym supermarketu Tesco. W ich miejsce powstał nowoczesny lokal o całkowitej powierzchni wynoszącej 4 tys. mkw. i powierzchni sali sprzedaży wynoszącej 3 tys. mkw. Już w ciągu kilku następnych dni, w październiku 2017 r., pierwsi klienci będą mogli zrobić tu zakupy w hipermarkecie Carrefour.

Apsys Polska zarządza Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 30 listopada 2016 r. Jest to jedno z 23 centrów w portfolio zarządczym Apsys oraz jedno z 3 należących do Rockcastle Polska.

– Apsys Polska stale umacnia swoją pozycję w obszarze realizacji projektów handlowych, zarówno nowych, jak i przebudowy oraz modernizacji już istniejących. Cieszy nas zaufanie jakim obdarzyła nas firma Rockcastle Polska powierzając nam zarządzanie projektem budowy nowej powierzchni handlowej w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo zależy nam, aby wartość zarządzanych przez nas obiektów rosła w czasie, a ta inwestycja i wprowadzenie do centrum nowego najemcy z pewnością się ku temu przyczynią  powiedział Piotr Karbowy, dyrektor działu technicznego Apsys Polska.

Od momentu przyjęcia zlecenia przez spółkę Apsys Polska do dnia przekazania lokalu najemcy minęło osiem miesięcy. Trzy i pół miesiąca trwała faza projektowa i uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych. Kolejne cztery i pół miesiąca pochłonęły prace wykonawcze wraz z odbiorami przeprowadzonymi przez Straż Pożarną, Państwową Inspekcję Sanitarną i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego.

Szeroka oferta

Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oferuje swoim klientom 35 tys. mkw. powierzchni handlowej. W centrum znajduje się 110 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni oraz 5-salowe kino Helios. Dla zmotoryzowanych gości przeznaczono 4-poziomowy parking z 740 miejscami.

Apsys Polska zarządza Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 30 listopada 2016 r.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn