Szersza oferta Galerii Łomianki

Galeria Łomianki

Galeria Łomianki od 14 października udostępnia kierowcom szybką ładowarkę samochodów elektrycznych. Punkt ładowania znajduje się na parkingu Galerii Łomianki i jest dostępny całą dobę. To już drugi obiekt w portfolio Immochan Polska, w którym zainstalowano to rozwiązanie.

Przy wejściu do Galerii Łomianki przy ul. Brukowej 25 w Łomiankach został zainstalowany terminal ładowania samochodów elektrycznych sieci Greenway. Stacja umożliwia ładowanie wszystkich pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2. Zainstalowane urządzenie umożliwia równoczesne ładowanie pojazdów prądem stałym (DC), jak i zmiennym (AC). Ładowanie baterii 20-40 kW zajmuje maksymalnie do 40 minut.

Greenway Infrastructure Poland, operator sieci Greenway, do którego należy stacja, wyróżnia je specjalnie oznaczonymi miejscami parkingowymi: pomalowaną na zielono oraz oznaczoną symbolem pojazdu elektrycznego powierzchnią, a także znakiem drogowym. Miejsca są zarezerwowane jedynie dla pojazdów elektrycznych w trackie ładowania. Z nowego punktu mogą korzystać dwa pojazdy jednocześnie.

Nowoczesne rozwiązania

W trakcie ładowania samochodu kierowcy mogą skorzystać z kawiarni i restauracji mieszczących się w Galerii Łomianki. Ładowarki samochodów elektrycznych to kolejne udogodnienie w Galerii Łomianki dla zmotoryzowanych klientów. Obiekt oferuje kierowcom powiększone i wygodne miejsca dla kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi.

– Galeria Łomianki jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań na terenie miasta i gminy, w której funkcjonuje. Cieszę się, że nasza deklaracja jest poparta realnymi działaniami nie tylko zwiększającymi komfort życia lokalnej społeczności, lecz również chroniącymi środowisko. Możemy śmiało powiedzieć, że Łomianki stały się miejscem przyjaznym samochodom elektrycznym – mówi Hanna Gailitis, menedżer Galerii Łomianki.

Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to blisko 100 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. Wśród nich znajdują się, m.in. H&M, Smyk, Reserved, Mohito, C&A, Home&You, Sephora, Apart, Kruk, Camaieu, CCC, Wojas, Ryłko, Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Yves Rocher, Inglot czy Empik. Na ponad 35 tysiącach mkw. powierzchni handlowej obok modnych butików odzieżowych, salonów z obuwiem, perfumerii czy księgarni znajdują się liczne punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Operatorem spożywczym w Galerii Łomianki jest hipermarket Auchan. Galeria została wyposażona w liczne udogodnienia dla klientów, między innymi bezpłatny wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, komfortowe miejsca odpoczynku dla klientów, „Współpracownię” – czyli bezpłatną przestrzeń do pracy, bezprzewodowy internet WiFi oraz ładowarki urządzeń elektronicznych. Klienci mogą skorzystać również z bezpłatnej usługi zakupów ze stylistką.

Immochan Polska Sp. z o.o. działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Immochan powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 13 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Immochan Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni  38 183 mkw. Immochan Polska Sp. z o.o. rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn