Rusza nowy park handlowy w Skierniewicach

Na 16 listopada 2017 r. zaplanowano otwarcie nowego obiektu handlowego w Skierniewicach. Vendo Park, którego inwestorem jest Trei Real Estate powstanie przy ul. Wyszyńskiego 17 w bezpośrednim sąsiedztwie sieci Kaufland.

Po otwarciu parku handlowego mieszkańcy Skierniewic będą mieli dostęp do szerszej i nowej oferty zakupowej. Obiekt będzie miał 2,7 tys. mkw. powierzchni najmu na której znajdą się sklepy marek z branży obuwniczej, odzieżowej, artykułów sprzętu elektronicznego czy sportowego. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się już sklep Tesco oraz Castorama.

Vendo Park Skierniewice – 2,7 tys. mkw. GLA

– Vendo Park zlokalizowany jest przy drodze krajowej nr 70, która bezpośrednio łączy się z autostradą A2. Dodatkowo, w trosce o zmotoryzowanych klientów, zaplanowaliśmy około 80 miejsc parkingowych. Mam nadzieję i chcielibyśmy, żeby nasz Vendo Park był ulubionym i najbardziej komfortowym miejscem zakupów mieszkańców Skierniewic – mówi Jacek Wesołowski, członek zarządu Trei Real Estate Polska.

Powierzchnia działki, na której znajduje się obiekt, zajmuje 7 tys. mkw. Generalnym wykonawcą Vendo Park Skierniewice jest Mirbud. Po otwarciu parku handlowego powstanie w mieście kilkadziesiąt nowych miejsc pracy w handlu i usługach.

Vendo Park to sieć obiektów typu convenience

Przypomnijmy, Vendo Park to sieć obiektów handlowych typu convenience, którą wyróżnia możliwość zrobienia szybkich i wygodnych zakupów m.in. dzięki wejściom do poszczególnych sklepów galerii bezpośrednio z parkingu samochodowego oraz łatwemu dojazdowi.

Inwestorem projektu jest Trei. Główną działalnością Trei Real Estate Polska jest budowa, komercjalizacja i zarządzanie parkami handlowymi typu convenience w Polsce, Czechach i na Słowacji pod marką Vendo Park. Pierwszy Vendo Park powstał w Nysie, w 2013 roku. Obecnie Trei Real Estate Polska posiada cztery obiekty m.in. w Chełmie, Milanówku i Mińsku Mazowieckim oraz cztery są na etapie budowy. Docelowo Trei Real Estate planuje w Polsce budowę kilkadziesiąt parków handlowych. Poza rozwojem parków handlowych, spółka jest też właścicielem ponad stu marketów Biedronka.

Trei Real Estate należy do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann, która posiada 150 lat doświadczenia w branży handlowej i jest właścicielem sieci OBI, KiK czy Kaiser’s. W Niemczech Trei Real Estate rozwija działalność w sektorze mieszkaniowym, w tym także mieszkania dla studentów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl