700 mkw. powierzchni dla Stokrotki w CH Atut

Centrum Atut-Złocień, Kraków

Trwa komercjalizacja centrum handlowego Atut Złocień, przy ul. Agatowej w Krakowie. W gronie najemców znajdzie się m. in. supermarket Stokrotka, zajmując lokal o powierzchni 700 mkw. Za komercjalizację Atut Złocień odpowiada BOIG Property Consulting.

– Obiekt przy ul. Agatowej w Krakowie odpowiada charakterowi lokalizacji supermarketów Stokrotka – mówi Paweł Nadulski, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku w Stokrotka Sp. z o.o. – Znajduje się on przy wjeździe do wciąż rozwijającego się osiedla mieszkaniowego. Posiadać będzie wygodny parking, a formuła parku handlowego pozwalać będzie klientom w komfortowy sposób zaspakajać ich szerokie potrzeby zakupowe. Funkcjonujące w Krakowie sklepy naszej sieci pozwalają wierzyć, że nowa lokalizacja supermarketu Stokrotka w centrum handlowym Atut przy ul. Agatowej spotka się z przychylnym przyjęciem klientów – dodaje P. Nadulski.

Stokrotka to spółka z polskim kapitałem i bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Obecnie sieć obejmuje ponad 400 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Typowe placówki handlowe oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol oraz produkty świeże. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy sieci, a także produkty należące do marki własnej.

Atut Złocień ruszy w III kw. 2018 r.

Otwarcie Atut Złocień planowane jest w III kwartale 2018 roku. Budowa obiektu, liczącego 3 tys. mkw. GLA budynku typu strip mall, będzie przebiegać w dwóch etapach. Po pierwszym z nich w centrum znajdzie się 5 lokali handlowo-usługowych. Tenant mix stworzą uznane na polskim rynku marki spożywcze, modowe, drogeryjne, farmaceutyczne oraz usługowe. Na parkingu przed obiektem znajdzie się miejsce na 100 pojazdów.

– Realizowane przez nas centrum handlowe Atut Złocień, położone w dynamicznie rozwijającym się regionie Krakowa, to inwestycja z dużym potencjałem – mówi Krzysztof Gaczorek, Prezes KG Group. – Na osiedlu Złocień stale budowane są nowe mieszkania i domy. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum miasta w okolicy wciąż przybywa nowych mieszkańców. Atut Złocień będzie centrum handlowym w formacie convenience, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnych konsumentów. Zakupy, które można zrobić ekspresowo i wygodnie, w drodze z pracy do domu to duże udogodnienie – dodaje K. Gaczorek.

Pięć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa i Pruszkowie, od 23 listopada także w Krakowie przy ul. Grażyny. Planowane są także kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany, oraz Suchej Beskidzkiej. Zaletą wszystkich obiektów jest lokalizacja – centra handlowe Atut powstają na terenie gęsto zaludnionych osiedli, w zamożnych strefach czy przy głównych szlakach komunikacyjnych miast. Format każdego obiektu dostosowany jest do potrzeb zakupowych okolicznych mieszkańców.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn