Leroy Merlin otwiera Gigamarket

24 listopada 2017 r. rusza największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem sklep sieci w kraju. Najnowszy Gigamarket Leroy Merlin powstanie w podwrocławskim Mirkowie.

Nowo otwarty Gigamarket jest 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 tys. mkw., oraz oferta produktowa obejmująca 50 tys. artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka). Do sklepu prowadzi dogodny dojazd zarówno z Wrocławia drogą wyjazdową nr 98 w kierunku Oleśnicy, jak i okolicznych miejscowości. Sklep położony jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice). Duży parking może pomieścić ponad 500 aut. Dodatkowo, dostępnych jest 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych najbliżej wejścia do sklepu oraz 14 miejsc dla rodzin z dziećmi. Przygotowano również stojaki rowerowe.

3,5 tys. mkw. dla Leroy Merlin

Nowy Gigamarket został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom pełen komfort zakupów związanych z budową i remontem domu, a także ogrodem. Mogą oni skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3,5 tys. mkw., oferującego produkty w ilościach projektowych. Ponadto klienci mają możliwość wjadzu również autem dostawczym na teren jego zewnętrznej części i zapakowania zakupów od razu do bagażnika.

Sklepy Leroy Merlin są tworzone przez ludzi i dla ludzi. Aby móc lepiej dostosować ofertę dolnośląskiego Gigamarketu, przeprowadzono szereg spotkań z mieszkańcami, co pozwoliło zrozumieć potrzeby lokalnej społeczności oraz dobrać odpowiedni asortyment.

– Zależy nam na tym, aby okoliczni mieszkańcy, nasi klienci, czuli, że ten sklep jest dla nich, że mają wpływ na to, co się w nim dzieje. Chcemy być dobrym sąsiadem dla lokalnej społeczności, dlatego zaprosiliśmy grupę fachowców na spotkanie z dyrektorem i całym komitetem. Każda opinia na temat naszego sklepu jest na wagę złota – mówi Kamil Morawik, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Merlin Mirków.

Swoim klientom Gigamarket oferuje także możliwość skorzystania z usługi Click&Collect polegającej na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej i odbioru przygotowanego zamówienia na miejscu lub finalizację całych zakupów on–line na stronie www.leroymerlin.pl i skorzystania z usługi dowozu do domu.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 57 sklepów stacjonarnych, 1 punkt sprzedaży, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl