Przybywa sklepów Intermarche

Lublin i Wieliczka to miasta w których otwarto nowe sklepy Intermarche. W obu miejscowościach są to pierwsze sklepy tej sieci.

Nowy supermarket spożywczy Intermarché – 232. sklep tej sieci w Polsce i jednocześnie 8. na Lubelszczyźnie rozpoczął oficjalnie działalność 17 listopada.

– Bardzo się cieszymy, że w Lublinie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów. I dodaje: – Dla klientów, Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach.

Sklep oferuje ok. 20 tys. różnego rodzaju wyrobów i towarów spożywczych oraz przemysłowych, a także produkty marek własnych Intermarché oraz delikatesowe wytwarzane we francuskich fabrykach Grupy Muszkieterów, niedostępne w placówkach innych sieci działających w Polsce.

233 sklepy Intermarche w Polsce

Z kolei nowo otwarty sklep w Wieliczce jest 18. sklepem tej sieci w Małopolsce i jednocześnie 233. w Polsce.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że staliśmy się częścią wielickiej społeczności. To dla nas wyzwanie, ponieważ chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców regionu, oferując im produkty najwyższej jakości – mówi Beata Gołębiewska, właścicielka supermarket Intermarché w Wieliczce i dodaje –  Bardzo zależy nam na zbudowaniu długotrwałych relacji, zarówno z lokalnymi dostawcami, jak i mieszkańcami Wieliczki oraz okolic.

– Skupiamy się nie tylko na handlowym aspekcie naszej pracy, ale chętnie będziemy uczestniczyć w akcjach charytatywnych i społecznych. Naszym pierwszym wkładem, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Wieliczki jest wybudowane przez nas rondo przy ul. Tadeusza Kościuszki – podsumowuje Waldemar Gołębiowski, współwłaściciel Intermarché w Wieliczce i dodaje – Dodatkowo, w związku z tym, że nowy wielicki supermarket jest punktem handlowym zarejestrowanym bezpośrednio w Wieliczce, należne, płacone przez nas podatki zasilą budżet gminy.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl