Trei: Planujemy otworzyć 40 parków handlowych w Polsce

Trei Real Estate należące do Tengelmann Group, kontynuuje swoją ekspansję, otwierając w Łodzi swój piętnasty park handlowy pod szyldem Vendo Park. Będzie to szósty obiekt handlowy firmy w Polsce z przyjętym międzynarodowym formatem sieci. Trei Real Estate zarządza podobnymi obiektami w Czechach oraz na Słowacji.

– Każdy z naszych parków handlowych jest unikalny – mówi Jacek Wesołowski, Prezes Trei Real Estate Polska, o sukcesie marki. – Nasze doświadczenie lokalne oraz międzynarodowe w zakresie obiektów handlowych umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb i wymogów klientów w mieście. To cel, do którego przywiązujemy dużą uwagę. Ten format obiektów wyjątkowo przypadł do gustu naszym najemcom. Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich Vendo Park, w Łodzi jeszcze przed otwarciem wynajęliśmy wszystkie powierzchnie – dodaje Jacek Wesołowski.

Vendo Park w Łodzi powstał w dzielnicy Widzew, 130 kilometrów na południowy zachód od Warszawy. W zasięgu centrum handlowego mieszka ponad 700 tysięcy mieszkańców. Obiekt posiada 2,5 tys. mkw. powierzchni najmu oraz 230 miejsc parkingowych dla klientów.

Rośnie sieć Vendo Park

Trei Real Estate posiada już parki handlowe w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim oraz Skierniewicach i planuje otwierać kolejne.

– Widzimy spory potencjał, w szczególności na polskim rynku. Planujemy otworzyć 40 nowych parków. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych pięciu projektów, a w następnym roku planujemy otwarcie kolejnych dwóch Vendo Park tylko w samej Łodzi. Chcemy dynamicznie rozwijać naszą sieć – mówi Wesołowski.

Trei Real Estate to deweloper i zarządca nieruchomości handlowych oraz mieszkalnych z siedzibą w Niemczech o wartości około 1 biliona euro. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach, Portugalii oraz Stanach Zjednoczonych. Wartość aktualnie realizowanych przez firmę projektów wynosi 400 milionów euro wliczając w to Vendo Parki w Polsce, jak również nieruchomości mieszkalne w Niemczech i Czechach. Trei Real Estate jest częścią Grupy Tengelmann, międzynarodowej firmy handlowej będącej właścicielem: OBI, KiK, TEDi, babymarkt.de.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl