Świdnica ma nowy park handlowy

Vendo Park, marka Trei Real Estate, należąca do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann, otworzyła swój szesnasty obiekt handlowy. Nowy obiekt zlokalizowano w Świdnicy.

– Cieszymy się, że możemy celebrować otwarcie trzeciego centrum w przeciągu ostatnich kilku tygodni. W zaledwie cztery lata zbudowaliśmy siedem Vendo Parków w Polsce, a kolejne dziewięć jest już w trakcie konstrukcji. Nasza koncepcja parków handlowych wciąż ma w Polsce spory potencjał i dlatego planujemy otworzyć w kraju 40 nowych  obiektów – mówi Jacek Wesołowski, Dyrektor Generalny Trei Real Estate w Polsce.

Cechą Vendo Park jest dogodna lokalizacja, która umożliwia szybki i łatwy dojazd. W obiekcie najemcami są zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy. Obiekt posiada powierzchnię 2,6 tys. mkw.

– Chcemy zapewnić naszym klientom jak najwygodniejszy sposób robienia zakupów. Poza świetnym położeniem, sam obiekt posiada parking z 40 miejscami, co umożliwia klientom pozostawienie auta w pobliżu każdego sklepu – dodaje Jacek Wesołowski.

Sieć Vendo Parków

Trei Real Estate to deweloper i zarządca nieruchomości handlowych oraz mieszkalnych z siedzibą w Niemczech o wartości około 1 biliona euro. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach, Portugalii oraz Stanach Zjednoczonych. Wartość aktualnie realizowanych przez firmę projektów wynosi 400 milionów euro, wliczając w to Vendo Parki w Polsce, jak również nieruchomości mieszkalne w Niemczech i Czechach. Trei Real Estate posiada już parki handlowe w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim oraz Skierniewicach. Oprócz parków handlowych, firma zarządza w Polsce także ponad setką supermarketów sieci Biedronka.

Trei Real Estate jest częścią Grupy Tengelmann, międzynarodowej firmy handlowej będącej właścicielem: OBI, KiK, TEDi, babymarkt.de.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl