Leroy Merlin: 60 sklepów w Polsce

Rośnie sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych Leroy Merlin. Spółka właśnie zabezpieczyła teren pod budowę kolejnego sklepu. Nowy market będzie gotowy w przyszłym roku. Sklep powstaje w Tarnowie przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Błonie. Na razie jest to plac budowy, ale już w przyszłym roku sklep powita pierwszych klientów.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów i ogrodów. Firma intensywnie rozwija się w Polsce od 1996 r. otwierając sklepy w coraz to nowych lokalizacjach. Market w Tarnowie będzie czwartym sklepem Leroy Merlin w Małopolsce i okrągłym, bo sześćdziesiątym sklepem w Polsce.

11 tys. mkw. powierzchni dla Leroy Merlin w Tarnowie

W tarnowskim sklepie na powierzchni 11 tys. mkw. znajdować się będzie trzynaście działów handlowych. Klienci będą mogli skorzystać z wielu usług dodatkowych, w tym dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie przestronny parking z 360 miejscami parkingowymi.

– Cieszę się, że będę mógł otworzyć dla tarnowian miejsce z szerokim wyborem produktów do domu. Nowy Leroy Merlin został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne, dlatego już nie mogę doczekać się otwarcia i pierwszych wrażeń – mówi Dariusz Grobecki, dyrektor tarnowskiego obiektu. O fachową obsługę klientów zadba ekipa ponad 120 pracowników.

Przypomnijmy, sieć Leroy Merlin rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. W Polsce rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie działa blisko 60 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl