Otwarto nowoczesny Park Handlowy w Rawiczu

Park Handlowy w Rawiczu

W czwartek, 7 grudnia 2017 roku nastąpiło oficjalne otwarcie Park Handlowego w Rawiczu w województwie wielkopolskim.

Wraz z sąsiednimi marketami Kaufland i Biedronka tworzy największe w regionie centrum handlu wzmocnione dodatkowo przez pobliski dworzec PKS.

Obiekt jest w 97 proc. powierzchni wynajęty i otwarty. Na blisko 4 tys. mkw. powierzchni najmu swoje jedyne w regionie sklepy otworzyły tak znane polskie i zagraniczne sieci handlowe takie jak: Rossmann, Pepco, Martes Sport, KIK, Neonet, Szachownica, Diverse i Textil Market.

Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych jest ponad 180 bezpłatnych i wygodnych miejsc parkingowych.

Inwestorem i generalnym wykonawcą jest firma Budrem a właścicielem obiektu w momencie otwarcia została firma Saller.

Projekt architektoniczny wykonało biuro Modo Architektura z Poznania. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiedzialna była firma Mallson Polska.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt zrealizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad pół miliona mkw. oraz ponad 2 tys. sklepów. Obecnie Mallson Polska jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY