Grupa Saller przebudowuje Park Handlowy w Wałbrzychu

Rozbudowa parku handlowego w Wałbrzychu

Grupa Saller zakupiła dawny market Leclerc w Wałbrzychu. Po przebudowie oraz ulepszeniu obiektu powstał park handlowy, do którego grona najemców należą między innymi Action, Rossmann, Pepco, Kik, PKO oraz inne firmy.

Teraz Grupa Saller postanowiła rozbudować ten dobrze prosperujący Park Handlowy, który zlokalizowany jest u zbiegu ulicy Wieniawskiego i Alei Podwale w Wałbrzychu.

Ambitne plany inwestycyjne

Rok 2017 jest dla Grupy Saller kolejnym bardzo pracowitym rokiem. Aktualnie w trakcie realizacji jest wiele projektów. Podobnie jak w latach ubiegłych firma rozwija się każdego roku bardzo intensywnie powiększając swoje portfolio o powierzchnie od 25 tys. -50 tys. mkw. W portfolio firmy znajdują się różne obiekty handlowe takie jak galerie, centra, parki, dyskonty, markety/supermarkety spożywcze i markety budowlane.

W 2017 roku Saller nabył m.in. Galerię Hajnówka w Hajnówce oraz Park Handlowy w Krotoszynie. Dodatkowo do portfela dołączyło też kilka niezabudowanych nieruchomości, w tym działka w Legnicy, na której powstanie mały Park Handlowy o pow. najmu ok. 4 tys. mkw. Operatorem spożywczym tego projektu będzie Biedronka, która podpisała już umowę najmu. Pozostałe lokale są w trakcie komercjalizacji.

Ponadto od początku roku podpisanych zostało kilkanaście kolejnych umów przedwstępnych na realizację obiektów „pod klucz”. W tym są również zawarte inwestycje w trakcie realizacji, których zakończenie planowane jest na 2017 oraz 2018 rok.

Nowe projekty i najemcy

Dodatkowo spółka sama realizuje swoje inwestycje. W tym roku wystartowało kilka budów: w Brzegu, Oławie, Wałbrzychu, Lubaniu, Gryfinie, Mielcu oraz w Tarnowskich Górach.

Do grona obecnych już w tych obiektach najemców dochodzą kolejni, w tym nowe na polskim rynku sieci handlowe np. Action.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.