KiK: 200 sklepów na koniec roku

200 sklepów KiK w Polsce

KiK kończy 2017 rok z liczbą 200 sklepów w sieci. Jak mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci, marka planuje dalszą intensywną ekspansję.

– Nasze założenia na 2017 rok były ambitne i jestem dumny z tego, że udało nam się je zrealizować. Klienci często pytają nas o kolejne otwarcia sklepów, sugerując nowe lokalizacje, co zawsze staramy się uwzględnić w naszych planach dotyczących ekspansji. Mogę obiecać, że zamierzamy dalej intensywnie się rozwijać – docelowo chcemy zaoferować Polakom ponad pół tysiąca sklepów z niezmiennie bogatą i zgodną z najnowszymi trendami ofertą prezentującą korzystną relację jakości do ceny – komentuje dyrektor generalny KiK, Mariusz Kulik.

200 sklepów KiK w 5 lat

KiK zbudowała sieć 200 sklepów w ciągu zaledwie 5 lat. Zgodnie z obietnicami marka nie zwalnia tempa – 14 grudnia obok 200 sklepu w Lublinie, wystartowały sklepy w Radomiu i Brzesku. Zaledwie w ciągu dwóch kolejnych dni dołączyły do nich sklepy w Poznaniu i Świdwinie. Zapowiedziane są także następne otwarcia. Najbliższe – w Bystrzycy Kłodzkiej, Zambrowie, Garwolinie i Gostyniu –  jeszcze w grudniu, a w nadchodzącym roku sieć ma się powiększyć co najmniej o kolejne kilkadziesiąt lokalizacji.

KiK Textil Sp. z o. o. to niemiecka sieć detaliczna działająca na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3,4 tys. sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe w atrakcyjnej cenie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.