Klépierre – przemyślany dobór najemców i atrakcje na wysokim poziomie

Grupa Kapitałowa Klepierre jest właścicielem Poznań Plaza

Pojawienie się nowych najemców jak i rewitalizacje istniejących salonów mają duże znaczenie dla każdego z centrów handlowych Klépierre. Przyciągają klientów i odczuwalnie przekładają się na zwiększenie ruchu w każdym obiekcie. Klépierre dokłada starań, aby grono najemców było optymalnie skomponowane i odpowiadało oczekiwaniom kupujących oraz by proponowane klientom wydarzenia były atrakcyjne i unikalne.

Sadyba Best Mall, lubiane przez warszawiaków centrum handlowe, wzbogaciło się niedawno o salon z biżuterią Lilou. W ostatnich tygodniach został także otwarty nowy salon urody Hand Made by M. oraz duży salon Etam Lingerie, w którym klienci, oprócz bielizny, znajdą wiele innych elementów damskiej garderoby. Centrum Lublin Plaza także pozyskało nowych najemców. Oferta centrum wzbogaciła się o salon Paris Optique oraz pierwszy w Lublinie Flying Tiger, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Do nowych najemców Lublin Plaza dołączyła także marka Marilyn i Etam. Salon Etam w Lublin Plaza to pierwszy sklep tej marki w Lublinie.

Poza nowymi otwarciami w centrach Klépierre pojawiły się też inne istotne zmiany. Część dotychczasowych najemców otworzyła nowe większe salony, czego przykładami są Ochnik, Bytom i Pandora w Lublin Plaza. Inni najemcy natomiast  rewitalizują swoje sklepy i zmieniają ich wystrój, co w znacznym stopniu przekłada się na estetykę lokali i pozytywne wrażenia klientów. W ostatnim czasie rewitalizacji zostały poddane salony: Esprit w Sadyba Best Mall; Aldo, Organique i Vision Express w Lublin Plaza oraz H&M w Poznań Plaza.

Let’s Play® Klépierre

Jednak otwarcia nowych sklepów, rewitalizacje i zmiany dotychczasowych lokalizacji innych, to nie wszystko. – Zgodnie z realizowaną ideą strategii Let’s Play® Klépierre dba o to, aby zapewniać atrakcje wszystkim swoim klientom i aby była to rozrywka na wysokim poziomie – mówi Anna Kosacz, dyrektor marketingu Klépierre. We wrześniu, w Sadyba Best Mall w Warszawie oraz w galerii Poznań Plaza odbyły się eventy specjalne LEGO CITY. Imprezy były przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych, ale dorośli także uczestniczyli w zabawie.

W centrach handlowych Klépierre odbywają się także imprezy muzyczne. Wydarzeniem okazała się  wizyta Toma Swoona, najlepszego polskiego DJa i producenta muzycznego w salonie New Balance w centrum handlowym Sadyba Best Mall. Warto też wspomnieć o imprezach dla najmłodszych. W Lublin Plaza z niezwykle pozytywnym przyjęciem klientów spotkała się wizyta w galerii Neli Małej Reporterki. Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów, co potwierdza fakt, jak bardzo klienci poszukują wydarzeń atrakcyjnych dla całych rodzin.

Poszerzanie grona najemców, rewitalizacje istniejących lokali oraz staranny dobór wydarzeń o charakterze rozrywkowym sprawia, że galerie handlowe Klépierre są często i chętnie odwiedzane przez klientów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.