Outlet Center Białystok z nowym najemcą

Do grona najemców Outlet Center w Białymstoku dołączył sklep sieci Żabka. Nowy najemca zajął powierzchnię 123 mkw.

Outlet Center w Białymstoku zlokalizowany jest w pobliżu licznych osiedli mieszkaniowych. Uzupełnienie oferty o możliwość zrobienia zakupów spożywczych wpłynie pozytywnie na odwiedzalność obiektu. Sklep został otwarty dla klientów 28 grudnia.

Firma Żabka Polska S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i Freshmarket. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku, spółka zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży. Sieci sklepów Żabka i Freshmarket to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie wygody w dokonywaniu zakupów.

Spółka Outlet Center z obiektami handlowymi w Lublinie, Białymstoku oraz parkiem handlowym w Cieszynie wchodzi w skład Grupy Deweloperskiej ADV Por Property Investment. Posiada ona w swoim portfolio również m.in. budynek biurowy The Tides, zlokalizowany przy Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Aktywność Grupy obejmuje także budownictwo mieszkaniowe skoncentrowane na wysokiej jakości osiedlach willowych. W przyszłym roku ADV odda do użytku Outlet Center w Bydgoszczy oraz planuje rozpoczęcie budowy kolejnego obiektu sieci Outlet Center w Warszawie. Obiekty sieci odwiedza rokrocznie średnio ponad 4 miliony klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl