Otwarto 59. sklep sieci Leroy Merlin

Od 30 grudnia 2017 r. mieszkańcy Wołomina i okolicznych miejscowości mogą korzystać z oferty nowego sklepu Leroy Merlin. Na powierzchni 7 tys. mkw., w 13 specjalistycznych działach, klienci znajdą około 30 tys. różnych produktów dla domu i ogrodu.

Do ich obsługi sieć zatrudniła blisko 130 pracowników wyposażonych w najnowsze urządzenia mobilne pozwalające szybciej i efektywniej doradzać klientom. Większość załogi nowego sklepu pochodzi z Wołomina i okolic.

Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest przy ul. przy ul. Geodetów 2b, w sąsiedztwie Galerii Handlowej Wołomin. Dla Leroy Merlin Polska jest to 59. obiekt wielkopowierzchniowy w Polsce i 9. inwestycja spółki w województwie mazowieckim. Na półkach sklepu klienci znajdą różnorodny asortyment produktów dedykowanych do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów. Nie zabraknie też dodatkowych usług niezbędnych przy remodelingu domu, jak np. transportu wraz z wniesieniem i montażem zakupionych produktów, punktu krawieckiego, w którym można obszyć zakupione firany czy zasłony, a także możliwości realizacji specjalnego zamówienia, gdzie przy pomocy doradców klienta można dobrać idealne rozwiązanie dla każdego – nawet najbardziej niestandardowego wnętrza. Szybką i sprawną obsługę klientów zapewni 10 stanowisk w linii kas oraz zespół doświadczonych doradców klienta. Ponadto, dla wygody odwiedzających przygotowano ponad 300 miejsc parkingowych, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.

Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z  doradców w sklepie jest wyposażony w  smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza obsługę, czyni zakupy przyjemniejszymi i co ważne, pozwala klientom na kontakt z wybranym sprzedawcą w celu uzyskania fachowej pomocy także po powrocie do domu.

– Ogromnie się cieszymy, że po intensywnym okresie przygotowań możemy zaprosić mieszkańców Wołomina i okolic na zakupy do naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że nowy sklep Leroy Merlin wpisze się idealnie w obraz dynamicznie rozwijającego się miasta i regionu. Przygotowaliśmy unikalną ofertę sklepu dlatego wierzymy, że każdy znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje do stworzenia domu swoich marzeń – mówi Mariusz Grzybowski, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Wołomin. – Nasz sklep został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów. Jego dużą zaletą, zwłaszcza dla mieszkańców powiatów położonych na wschód od Warszawy, jest lokalizacja – w końcu chęć zrobienia zakupów w naszej sieci nie będzie wiązać się z wyprawą do stolicy – dodał Mariusz Grzybowski.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 59 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl