Newbridge zakupił park handlowy w Grodzisku Mazowieckim

Pod koniec grudnia 2017 roku firma Newbridge zgodnie wcześniejszymi zapowiedziami, zakupiła kolejną inwestycję handlową w Grodzisku Mazowieckim. To już trzeci park handlowy, a inwestor zapowiada dalsze inwestycje.

W ostatnich dniach grudnia firma Newbridge nabyła Park Handlowy w Grodzisku Mazowieckim. To już trzecia inwestycja w portfelu inwestora.

Obiekt handlowy, położony przy ulicy Królewskiej 48, o powierzchni 2,7 tys. mkw, został wybudowany w 2016 roku.  Odwiedzający klienci mają do dyspozycji 72 miejsca parkingowe. Głównymi najemcami parku są Piotr & Paweł, Rossmann, CCC oraz Pepco.

– To wspaniały początek roku i nie wykluczone, że niebawem pojawią się nowe projekty w naszym portfelu. Idealny dobór najemców w parku handlowym w Grodzisku Mazowieckim codziennie przyciąga miejscowych i okolicznych klientów – komentuje Rory Mepham, Dyrektor Zarządzający Newbridge.  

Newbridge jest firmą inwestycyjną zlokalizowaną w Warszawie i spółką w pełni zależną od Somerston Group, prywatnego domu inwestycyjnego założonego w latach 50, XIX wieku przez rodzinę założycielską Grupy. Działalność spółki opiera się na zakupie i budowie regionalnych centrów i parków handlowych. 

Newbridge przywiązuje dużą wagę do relacji z najemcami i dostosowuje wybory lokalizacji, tak aby każda nieruchomość spełniała potrzeby potencjalnych najemców. Oprócz nabycia istniejących obiektów, firma aktywnie poszukuje działek budowlanych na terenie całej Polski. Newbridge Poland zamierza utworzyć mieszane portfolio projektów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.