Fonny Funny – nowy koncept specjalistycznych stoisk

W połowie 2017 roku powstała i zadebiutowała marka Fonny Funny, która oferuje dodatki służące do ozdoby i ochrony telefonów, a także zaprojektowane przez klienta etui. Obecnie w ramach sieci działa 6 stoisk Fonny Funny zlokalizowanych w centrach handlowych.

Fonny Funny jest to nowatorski projekt, oparty na kilkunastoletnim doświadczeniu twórców i Zarządu FF Sp. z o.o. w rozwoju i zarządzaniu największą w Polsce siecią franczyzową specjalistycznych punktów z telefonami i elektroniką.

Stoiska w centrach handlowych

Stoiska w ciągach komunikacyjnych centrów handlowych to potencjał handlu impulsowego, który rodząca się sieć chce wykorzystać. Fonny Funny wypełnia ciekawą niszę, spersonalizowanych etui oraz zapewnia najszerszy na rynku wybór etui w jednym miejscu. Towar jest wyeksponowany w atrakcyjny, nieprzeciętny sposób. Każdy klient może sam dotknąć, przymierzyć i dopasować, produkt – ekspozycja jest frontem do klienta.

Fonny Funny adaptuje również nietypowe powierzchnie, jak wnęki, zabudowy pod schodami a nawet obudowuje ekspozycją słupy – co często pozwala pozyskać wynajmującemu nowe, wcześniej niezagospodarowane miejsca. Punkty Fonny Funny zajmują powierzchnię od 4 do 8 mkw.

Po pierwszym półroczu działalności sieć liczy 6 lokalizacji w centrach handlowych (CH Korona Wrocław, Atrium Copernicus Toruń, Factory Poznań, Pasaż Grunwaldzki Wrocław oraz Pasaż Tesco w Gorzowie Wielkopolskim i Gdyni). Firma w najbliższych miesiącach planuje otwarcia kolejnych punktów na terenie kraju.

Więcej informacji o Fonny Funny na stronie www.fonnyfunny.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl