Najemcy przedłużają umowy najmu w Galerii Renova

Jednym z największych powierzchniowo sklepów, który pod koniec ubiegłego roku przedłużył umowę najmu na następne lata w Galerii Renova w Warszawie jest C&A. Kolejne marki to między innymi CCC, Kakadu, Kolporter i Prezent.

– Odpowiednio dobrany mix najemców to wynik konsekwentnie realizowanej strategii budowy silnej marki galerii, co przekłada się na systematyczny wzrost odwiedzalności i obrotów centrum, a co za tym idzie kolejne przedłużenia umów najmu – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo.

Salon C&A zajmuje ponad 1350 mkw. na parterze Galerii Renova. Marka jest jednym z najbardziej stabilnych i pionierskich sprzedawców detalicznych ubrań na świecie, który każdego roku oferuje 100 milionom klientów wysokiej jakości ubrania w przystępnych cenach. Firma zatrudnia prawie 60 tysięcy pracowników na całym świecie i ma swoje sklepy w 21 krajach w Europie, Brazylii, Meksyku i Chinach. Ambicją C&A jest tworzenie przyszłości, która odchodzi od obecnego modelu „take, make, waste” [weź, wykorzystaj, wyrzuć] i w której ekologiczna moda stanie się codziennością.

Kolejne marki, które przedłużyły umowy najmu w Galerii Renova w ostatnim czasie to CCC, którego salon na parterze centrum zajmuje ponad 320 mkw., Kakadu, Kolporter i Prezent.

– Galeria Renova to prężnie działające centrum typu convenience, gdzie obok mody rodzinnej, sportowo – lifestylowej, artykułów spożywczych, z kategorii zdrowie i uroda, hobby i elektronika, znajduje się także szeroki asortyment usług i gastronomia – podkreśla Dorota Beltrani.

Galeria Renova – kameralny obiekt handlowo-usługowy

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. supermarket Stokrotka, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, Pepco, Szachownica, TXM, KiK, Top Secret RTV Euro AGD oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i edukacyjny plac zabaw dla dzieci Klockownia. Klienci Galerii mogą również skorzystać z usług Poczty Polskiej, salonu fryzyjersko-kosmetycznego Lok&Roll, saloniku prasowego, banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej. Właścicielem Galerii jest firma Napollo, która rozwija również format parków handlowych typu convenience pn. N-Park oraz posiada w swoim portfelu Galerię Grodovą, w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerię Piastovą w Gnieźnie, której otwarcie zaplanowane jest na I kwartał 2018.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.