Klinika Vesuna w Bonarka City Center
Klinika Vesuna w Bonarka City Center

Klinika Vesuna dotychczas prowadząca swoje punkty wyłącznie w centrach handlowych na terenie Krakowa, przeniosła swoją siedzibę do nowej lokalizacji.

Od stycznia 2018 r. siedziba Kliniki Vesuna znajduje się przy ulicy Dobrego Pasterza. Wcześniej była zlokalizowana w Centrum Handlowym Krokus. Natomiast od 2010 roku klienci mogą też korzystać z gabinetów, mieszczących się w największym w Krakowie centrum handlowym Bonarka City Center. Tym samym, Vesuna to pierwsza i obecnie jedyna w Krakowie klinika medycyny estetycznej, zlokalizowana w galerii handlowej.

Nowa siedziba Kliniki Vesuna przy ulicy Dobrego Pasterza ma prawie 200 mkw. Do dyspozycji pacjentów będzie dostępna przestronna poczekalnia, multimedialne gabinety, wyposażone w nowoczesny sprzęt, wykorzystywany w światowej medycynie i laseroterapii oraz bezpłatny parking.

– Większy lokal to odpowiedź na rosnące zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej ze strony dotychczasowych i nowych klientów. Do ich dyspozycji będzie 6 nowoczesnych gabinetów, w których będą przyjmować zarówno kosmetolodzy jak i lekarze – dermatolodzy, ginekolog oraz chirurg. Nowa klinika została dostosowana też do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych – tłumaczy Mateusz Konstanty, dyrektor marketingu w Klinice Vesuna.

– Klinika Vesuna powstała 9 lat temu. Rozpoczynała swoją działalność od zabiegów kosmetycznych, systematycznie wprowadzając do swojej oferty zabiegi z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej, laseroterapii czy modelowania sylwetki. – Od tego roku Klinika poszerza zakres usług m.in. o badania USG oraz zabiegi chirurgiczne. Staje się też formalnie podmiotem leczniczym – mówi Małgorzata Konstanty, właścicielka Kliniki Vesuna.