Nowa cukiernia w Atrium Płock
Nowa cukiernia w Atrium Płock

Atrium Płock wzmacnia ofertę handlową i usługową. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła Cukiernia Rem Marco, oferująca ciasta i praliny, oraz Świat Bielizny, pierwszy sklep z takim asortymentem w Atrium Płock.

Atrium Płock to blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Odpowiednio dobrany miks najemców obejmuje marki z różnych segmentów, takich jak: produkty spożywcze (Carrefour Market), dom i ogród (Bricomarché), moda (m.in. KiK, Textilmarket), kosmetyki (Drogeria Natura, Ziaja dla Ciebie) czy elektronika (RTV Euro AGD). Atrium Płock oferuje również liczne usługi – mieszczą się tu bank (PlusBank), punkty telekomunikacyjne (Plus, Play, Orange, t-Mobile), apteka, pralnia, salon prasowy, studio urody, a także biuro podróży.

W ostatnim czasie portfolio centrum handlowego powiększyło się o dwa nowe punkty. Jednym z nich jest Świat Bielizny – pierwszy sklep z pełnym asortymentem bielizny damskiej i męskiej w Atrium Płock. W ofercie znajdują się m.in. produkty marki Sloggi. Świat Bielizny zlokalizowany jest w sąsiedztwie pralni.

Mieszkańcy Płocka mogą już też korzystać z oferty Cukierni Rem Marco. To firma z wieloletnią tradycją, produkująca świeże wyroby ciastkarskie, która posiada sieć sklepów na terenie północnej i centralnej Polski. Cukiernia znajduje się obok InMedio.

– Chcemy, aby centrum handlowe Atrium Płock było dla mieszkańców miasta i okolic wygodnym miejscem na codzienne zakupy, gdzie mogą czuć się swobodnie i korzystać ze sprawnej obsługi. Wzbogacamy naszą ofertę, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania płocczan, którzy lubią nasze centrum właśnie za możliwość szybkich zakupów, w atrakcyjnych cenach i dla całej rodziny. W Atrium Płock znajduje się wiele punktów usługowych, dzięki czemu nasi goście mogą przy okazji zakupów w jednym miejscu załatwić inne ważne sprawy – mówi Monika Kozakiewicz, zastępca dyrektora Atrium Płock.

30 lokali handlowych w Atrium Płock

Atrium Płock  to centrum handlowe zlokalizowane przy ul. Przemysłowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Płocka. Na około 10,8 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowych. m.in. Bricomarche, Carrefour, Euro RTV AGD, Drogeria Natura, Ziaja dla Ciebie, KiK, Txm, salony sieci Orange, Play i Plus i wiele innych. Dla wygody klientów przygotowano 479 miejsc parkingowych. Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited. Atrium posiada w Polsce 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 522,2 tys. mkw. Rok 2016 spółka zamknęła z przychodem z najmu brutto na poziomie 102,1 mln euro. Na koniec pierwszego półrocza 2017 roku Atrium w Polsce uzyskało przychód z najmu brutto w wysokości 50,7 mln euro. W Polsce zlokalizowanych jest dziewięć  kluczowych obiektów Atrium. Należą do nich: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin, Focus Bydgoszcz, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.