Outlet Białystok
Outlet Białystok

Do grona najemców Outletu Białystok dołączyła modowa marka Guess. Jest to pierwszy sklep tej marki na białostockim rynku.

Nowy salon marki oferującej odzież, obuwie i torebki zajmuje powierzchnię 342 mkw. Wystrój sklepu został zaprojektowany w minimalistycznej stylistyce z wykorzystaniem zdjęć z kultowych kampanii marki.

– Od dawna czekaliśmy na markę tego formatu nie tylko w Białymstoku, ale również w całym regionie. Cieszymy się, że marka Guess jest już obecna w Outlet Białystok. To koncept, który zdecydowanie wzbogacił ofertę modową Outlet Białystok, przyciągając obecnych, jak i nowych klientów doceniających unikalne połączenie jakości oraz najnowszych trendów, jakie oferuje marka Guess. Starannie selekcjonujemy portfolio marek w naszym obiekcie i dążymy do rozszerzenia oferty o marki segmentu premium – mówi Anna Janczewska-Ściepko, dyrektor Outletu Białystok.

50 sklepów w ofercie Outlet Białystok

Outlet Białystok to pierwsze centrum wyprzedażowe w regionie. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Wysockiego 67. Na powierzchni ponad 18 tys. mkw. oferuje ponad 50 sklepów i lokali gastronomicznych. Właścicielem obiektu jest spółka NGD1 sp. z o.o.