CityFit
CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness dostosowanych do miejskiego stylu życia

Sieć klubów fitness CityFit kontynuuje intensywny rozwój. O północy z 12 na 13 stycznia otwarty został klub w Krakowie. CityFit ma obecnie 14 lokalizacji, a już w marcu nastąpi otwarcie kolejnej, tym razem w Warszawie.

CityFit jest polską siecią klubów fitness dostępnych 24 godziny na dobę, którą wyróżnia m.in. brak konieczności podpisywania długoterminowych umów. Obecnie sieć liczy 14 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast.

Krakowski CityFit zlokalizowany jest w przy ul. Armii Krajowej 25. W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1850 mkw. znalazło się około 300 urządzeń renomowanych marek (m.in. TechnoGym). Klubowicze mają do dyspozycji 10 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sportów walki, strefa cross functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Trenować można już od 16. roku życia.

– Już w marcu planujemy kolejne otwarcie. CityFit Warszawa Rondo Wiatraczna będzie naszą piętnastą lokalizacją i jednocześnie trzecim klubem CityFit w stolicy – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Rozwój online

Przypomnijmy, że równolegle z rozwojem sieci stacjonarnej CityFit inwestuje w e-commerce. W połowie grudnia 2017 roku wystartował e-sklep pod adresem  www.sklep.cityfit.pl. W asortymencie sklepu znalazły się m.in. suplementy i odżywki, akcesoria, sprzęt treningowy.

– Oferta sklepu internetowego CityFit została przygotowana w oparciu o nasze doświadczenie związane z prowadzeniem sieci klubów fitness. Asortyment jest odpowiedzią na potrzeby osób, które na co dzień ćwiczą w naszych klubach w całej Polsce oraz wszystkich tych, dla których ważne są zdrowie i aktywność  fizyczna. Ofertę sklepu planujemy systematycznie poszerzać – również w oparciu o sugestie naszych klientów – mówi Łukasz Gądek, COO sieci CityFit.