Port Rumia Centrum Handlowe Auchan
Port Rumia Centrum Handlowe Auchan

Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołączy marka Outhorn. Salon z odzieżą sportową zajmie lokal o powierzchni ponad 135 mkw. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan Polska.

Od 19 stycznia klienci Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan będą mogli korzystać z oferty Outhorn. W salonie o powierzchni ok 135 mkw. można znaleźć odzież do aktywności fizycznej w nowoczesnym wzornictwie. Marka proponuje ubrania dopasowane do każdej sylwetki, dla osób, które cenią komfort i wygodę, a jednocześnie lubią  dobrze wyglądać.

– Różnorodny asortyment oferowany przez Port Rumia Centrum Handlowe Auchan poszerza się i cieszę się, że jesteśmy w stanie zaspokajać rozmaite gusta klientów i oferować produkty skierowane do osób o różnych pasjach i stylu życia, które odpowiadają na ich potrzeby – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Obiekt z portfolio Immochan

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W galerii do dyspozycji klientów jest blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci.

Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Immochan Polska Sp. z o.o. działa jako właściciel, inwestor, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Immochan powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 13 krajach na świecie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie posiada 24 centra handlowe i zarządza powierzchną handlową wielkości blisko 700 tys. mkw. Immochan Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni 38183 mkw. Immochan Polska Sp. z o.o. rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, infrastruktura, turystyka i rekreacja.