Salon sieci Lavard we Wrocławiu
Salon sieci Lavard we Wrocławiu

– W dalszym ciągu kontynuujemy ekspansję sieci Lavard. Nowy Rok rozpoczęliśmy otwarciem duobrandowego salonu Lavard we Wrocławiu – mówi dla Retailnet.pl Jolanta Jasionowska Kasiak z JK Consulting, pełnomocnik marki. 13 stycznia br. Lavard wzbogacił ofertę wrocławskiego centrum handlowego.

Salon Lavard we Wrocławiu otwarty został według najnowszego konceptu wizualnego. Sklep jest duobrandowy – w ofercie dostępne są odzież damska i męska. Salon zajmuje 190 mkw. na poziomie 0 centrum Wroclavia.

Sieć Lavard systematycznie powiększa się o nowe lokalizacje. Przypomnimy, że w połowie listopada minionego roku marka wzbogaciła ofertę szczecińskiego centrum handlowego, gdzie otwarty został duobrandowy salon o powierzchni 133 mkw. zlokalizowany na poziomie +1.

Nowoczesny brand

Lavard w swojej ofercie posiada asortyment we włoskim stylu – m.in. płaszcze, garnitury, koszule oraz galanterię skórzaną. W ofercie Lavard Woman znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów.

Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie. To nowoczesny brand oferujący wzornictwo na światowym poziomie: szeroki wybór odzieży klasycznej i eleganckiej, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o włoskie tkaniny oraz światowe trendy.