Toruń Plaza
Toruń Plaza

Sieć modowa C&A jest kolejnym najemcą, który przedłużył umowę najmu w Centrum Handlowo- Rozrywkowym na następny okres najmu.

Sklep C&A zajmuje około 1,2 tys. mkw. powierzchni na parterze centrum i jest jednym z większych najemców modowych w centrum wśród marek takich, jak Zara, TK Maxx, H&M, Reserved, Carry New Yorker oraz wiele innych. Przy okazji prolongacji umowy w lutym br. koncept salonu zostanie odświeżony dostosowując go do najnowszych standardów sieci.

C&A Europe ma około 1,6 tys. sklepów w 21 krajach europejskich i zatrudnia ponad 35 tys. pracowników. Jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie, a jej sklepy odwiedzają ponad dwa miliony osób dziennie. Od ponad 100 lat C&A oferuje nowoczesne ubrania w przystępnych cenach. Na co dzień, do biura lub na sportowo – w swoich sklepach skupiają ubrania na każdą okazję. W salonach C&A znajduje się 190 grup towarowych.

40 tys. mkw. powierzchni najmu

Poziom komercjalizacji Toruń Plaza wynosi około 98 proc.. W ciągu ostatnich kilku tygodni na łącznej powierzchni ponad 1 tys. mkw. zostało otwartych pięć nowych sklepów znanych polskich i międzynarodowych sieci handlowych: salon multimedialny Empik, sklep RTV Euro AGD, marka modowa Tally Weijl,  sklep z bielizną Esotiq oraz restauracja North Fish.

Toruń Plaza to centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni najmu około 40 tys. mkw. które zostało otwarte w listopadzie 2011 r. i oferuje swoim klientom ponad 120 sklepów i punktów usługowych. W gronie najemców tego centrum znajdują się m.in. jedyne w mieście salony marek Zara, Massimo Dutti, Bershka, Pull&Bear z hiszpańskiej grupy Inditex, dwupoziomowy salon TK Maxx oraz wielkopowierzchniowe sklepy ToysRUs i Sports Direct. To również w Toruń Plaza znajduje się  8-salowe kino Cinema City, jedyna w Toruniu wielotorowa kręgielnia Lucky Star oraz szeroka oferta restauracji i kawiarni.