Natalia Sobecka, Dyrektor odpowiedzialny za koordynację reprezentacji najemców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Dział Powierzchni Handlowych CBRE

Natalia Sobecka dołączyła do Działu Powierzchni Handlowych CBRE, obejmując stanowisko Dyrektora odpowiedzialnego za koordynację reprezentacji najemców w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W swojej nowej roli Natalia Sobecka będzie pracowała nad rozwojem linii usług dedykowanych reprezentacji najemców w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, oferując wsparcie najemcom zainteresowanym rozwojem w regionie CEE, oraz tym którzy planują ekspansję z regionu CEE do Europy Zachodniej.

Natalia Sobecka związana jest z branżą nieruchomości handlowych prawie 10 lat. Swoją karierę rozpoczęła w Jones Lang LaSalle, gdzie zbierała doświadczenie przez niemal 5 lat pracując przy projektach oraz istniejących obiektach handlowych na terenie całej Polski. W 2013 dołączyła do warszawskiego zespołu Unibail-Rodamco, w którym zdobyła cenne doświadczenie pracując przy komercjalizacji najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie. Z Warszawy Natalia Sobecka przeniosła się do Paryża, gdzie rozpoczęła się jej międzynarodowa przygoda w Zespole ds. Leasingu Korporacyjnego. W tym okresie  nawiązała bliższe relacje biznesowe z markami typu premium tj. Rituals, Scotch&Soda, Kusmi Tea, Vapiano, Liu Jo, zajmując się ich rozwojem na istniejące oraz nowe rynki w ramach portfolio Unibail – Rodamco. Ostatni rok spędziła jako Project Leader Leasing jednego z największych projektów Unibail – Rodamco – Mall of the Netherlands.

Natalia Sobecka jest absolwentką University of the West of England oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National Louise University. Mówi biegle po angielsku, a w swoim wolnym czasie uwielbia podróżować i poszukuje nowych inspiracji.