Mole Mole w Magnolia Park

Duży wybór literatury ze wszystkich gatunków, przyjazne wnętrze, profesjonalne porady miłośników literatury. Na wrocławskiej mapie księgarń pojawiło się nowe miejsce – Mole Mole w Magnolia Park. Za zarządzanie obiektem odpowiada Multi Poland Sp. z o.o. – partner merytoryczny Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Mole Mole w Magnolia Park to nowoczesna i jednocześnie kameralna księgarnia we Wrocławiu. Mole książkowe, do których nawiązuje nazwa sklepu, znajdą tutaj ciekawą selekcję tytułów. Lokal znajduje się na parterze Magnolia Park, pomiędzy Mohito i Millennium Bank.

– Jestem przekonany, że Mole Mole stanie się wyjątkowym miejscem na czytelniczej mapie Wrocławia. Jego siłą jest przyjazna atmosfera, różnorodna selekcja tytułów i zatrudnieni ludzie, którzy tworzą niepowtarzalny klimat. Warto tutaj zajrzeć – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Nowości w Magnolia Park

Mole Mole uzupełnia ofertę księgarń w Magnolia Park. Bogaty wybór literatury proponuje tutaj również Empik, Świat Książki czy Saturn. Nowy sklep to również jedna z wielu nowości w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. W ostatnim czasie pojawił się tutaj największy na Dolnym Śląsku salon CCC, pierwszy w Polsce punkt stacjonarny marki Freddy, debiutujące na Dolnym Śląsku sklepy Tezenis i Tea&Tea, a także lokal fryzjerski Jean Louis David i dwa salony optyczne – Trendy Opticians i Design Optyk.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac.

Multi Corporation

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają.

Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60 centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.