Salon CCC w Magnolia Park
Salon CCC w Magnolia Park

Jeden z liderów rynku obuwniczego w Polsce – sieć  CCC – otworzyła w Magnolia Park swój największy sklep na Dolnym Śląsku. Jest niemal dwukrotnie większy od poprzedniego – liczy ponad 1,5 tys. mkw. Został zaaranżowany w nowym koncepcie marki.

Za zarządzanie obiektem odpowiada Multi Poland Sp. z o.o. – partner merytoryczny Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Nowy koncept

Większa powierzchnia to przede wszystkim duże udogodnienie dla mieszkańców Wrocławia i całego regionu, którzy robią zakupy w Magnolia Park. Nowy sklep CCC oznacza, że mogą cieszyć się największym wyborem asortymentu marki na Dolnym Śląsku. To przede wszystkim obuwie damskie, męskie i dziecięce na każdą okazjęę. W ofercie można znaleźć również torebki, kosmetyki do pielęgnacji obuwia, akcesoria i drobną galanterię.

Sklep zaaranżowany został w nowej koncepcji CCC. Charakteryzuje się nowoczesnością oraz wyraźnym podziałem produktowym. Kolorystyka wnętrza jest stonowana i pasuje do flagowej, pomarańczowej barwy marki. Meble zostały utrzymane w minimalistycznym designie. – Nowa odsłona CCC w Magnolia Park to przestrzeń, jakiej nie ma żaden inny sklep w regionie. To także rozszerzony, największy wybór produktów oraz atrakcyjne rabaty, które firma zaproponowała na dobry początek działalności odświeżonego lokalu. Warto się o tym przekonać osobiście – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Salon CCC w Magnolia Park
Salon CCC w Magnolia Park

Nowy, niemal dwukrotnie większy lokal znajduje się obok hipermarketu Tesco (parter galerii handlowej). Uzupełnia ofertę sklepów obuwniczych w Magnolia Park. Bogaty wybór butów proponuje tutaj między innymi Aldo, Apia, Badura, Crocs, Deichmann, Ecco, Geox, Gino Rossi, Intershoe, Prima Moda, Ryłko, Salamander, Venezia czy Wojas. Nowy sklep to również jedna z wielu nowości w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. W ostatnim czasie pojawił się tutaj pierwszy w Polsce punkt stacjonarny marki Freddy, debiutujące na Dolnym Śląsku sklepy Tezenis i Tea&Tea, a także lokal fryzjerski Jean Louis David i dwa salony optyczne – Trendy Opticians i Design Optyk.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.