Hebe w Tarasach Zamkowych
Hebe w Tarasach Zamkowych

19 stycznia do grona najemców Tarasów Zamkowych dołączyła sieć popularnych drogerii Hebe. Wszystkie projekty Immofinanz zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards 2018.

Lubelskie centrum handlowe powiększyło ofertę najemców kategorii „zdrowie i uroda” o kolejne 337 mkw. W nowo otwartej drogerii klienci znajdą zróżnicowany asortyment, atrakcyjne propozycje cenowe oraz produkty dostępne na wyłączność tylko w tej sieci.

Drogeria Hebe znajduje się na poziomie -2 Tarasów Zamkowych. Możemy tu znaleźć szeroką ofertę kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, akcesoriów związanych z dbaniem o urodę, dermokosmetyków czy produktów do makijażu. Specjalnie przeszkoleni konsultanci pomagają dobrać odpowiedni kosmetyk, a przestronne wnętrze podnosi komfort zakupów.

– Wraz z otwarciem drogerii Hebe odwiedzający Tarasy Zamkowe klienci otrzymali jeszcze szerszy dostęp do kompleksowej oferty marek kosmetycznych ze wszystkich półek cenowych. Pokaźna oferta drogerii z produktami pozwalającymi zadbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie, podnosi atrakcyjność tej kategorii najemców. Z pewnością każdy klient znajdzie w naszym Centrum coś dla siebie – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

Aby podnieść komfort zakupów, drogeria Hebe podzielona jest na czytelne, przestronne alejki, w których znaleźć można dodatki i akcesoria do makijażu. W strefie kosmetyków naturalnych znajdziemy produkty do pielęgnacji ciała z najlepszych składników, a w kategorii produktów profesjonalnych – te o działaniu specjalistycznym, używane w gabinetach kosmetycznych. Na klientów czeka także szeroki wybór artykułów do makijażu oraz oferta kosmetyków koreańskich.

150 lokali handlowo-usługowych

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe z 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni  38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1,4 tys. miejsc postojowych. Wielkie otwarcie nastąpiło 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi.

Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.