Księgarnia Mole Mole
Księgarnia Mole Mole

Tylko w styczniu 2018 roku sieć księgarni Mole Mole powiększyła się o trzy kolejne lokalizacje. Marka zadebiutowała na nowych rynkach – w Cieszynie i Toruniu oraz umocniła pozycję we Wrocławiu.

10 stycznia otwarto pierwszą w mieście księgarnię Mole Mole w Cieszynie. Kolejno, 17 stycznia uruchomiono nowy lokal w toruńskim centrum handlowym, a 19 stycznia otwarto punkt we Wrocławiu, gdzie obecnie Mole Mole prowadzi już dwie księgarnie.

23 księgarnie w sieci Mole Mole

Mole Mole to nowy format księgarń rozwijanych od 2017 roku przez Grupę Empik. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy.

Księgarnie Mole Mole mają w zależności od konceptu od 70 mkw. powierzchni do ponad 200 mkw. Obecnie sieć tworzą 23 lokale. Największe sklepy Mole Mole mają powyżej 10 tysięcy tytułów książkowych na półkach. Jest to oferta szeroka i umiejętnie dobrana.

Przypomnijmy, marka Mole Mole powstała w maju 2017 roku. Sieć jest rozwijana zarówno w lokalizacjach tradycyjnych, jak i obiektach nowoczesnego handlu.

Grupa Empik zamierza kontynuować intensywną ekspansję sieci księgarni własnych i franczyzowych. Na koniec 2018 roku Grupa Empik planuje rozwinąć swoją nową markę do 40-50 księgarni.