Martes Sport
Martes Sport

Na pierwszą lokalizację salonu w nowym koncepcie Premium sieć Martes Sport wybrała galerię handlową w Bielsku-Białej. Nowy sklep, który zajmie powierzchnię blisko 1,6 tys. mkw., czyli ponad trzykrotnie większą niż obecnie, będzie jednym z największych w Polsce.

Zgodnie z umową najmu sfinalizowaną na początku stycznia br., Martes Sport – dynamicznie rozwijająca się polska sieć oferująca produkty i odzież sportową, przeniesie się w bielskim obiekcie do nowego lokalu znajdującego się na II piętrze galerii. Nowy salon, zaprojektowany zgodnie z konceptem Premium, będzie charakteryzował się nowoczesnym designem opartym na ciemnych barwach z charakterystycznymi strefami wyróżniającym poszczególne marki oraz rozszerzonym asortymentem. To dobra wiadomość dla miłośników różnych sportów – outdoorowych, indoorowych, letnich i zimowych, których na Podbeskidziu nie brakuje.

Pierwszy Martes Sport Premium na Podbeskidziu

W salonie Martes Sport w Bielsku-Białej klienci będą mogli znaleźć spektrum marek skierowanych do najbardziej wymagających klientów. Nie zabraknie w nim produktów takich producentów, jak: Reebok, Puma, Arena, Elbrus, Jack Wolfskin, Kross i Rossignol. Nowy sklep będzie pierwszym sklepem Martes Sport Premium w Bielsku-Białej i siódmym w Polsce utrzymanym w tym koncepcie.

Strategia Martes Sport zakłada posiadanie do 2021 roku ponad 500 sklepów sportowych Martes Sport. To ponad dwa razy więcej, niż jest ich obecnie. Oprócz zupełnie nowych lokali Martes Sport powiększa lub przenosi istniejące już sklepy. Wszystko po to, aby klienci mieli coraz łatwiejszy i większy dostęp do artykułów. Zgodnie z wcześniejszymi założeniami powstaje coraz więcej sklepów w nowym koncepcie  Premium.

Sieć Martes Sport została nominowana do nagrody SCF 2018 Retailers Awards w dwóch kategoriach: Retail Expansion oraz Retailer of the Year.