Dynamiczna ekspansja sieci Księgarnie Świat Książki

Stacjonarna sieć sprzedaży Księgarnie Świat Książki tylko w grudniu powiększyła się o sześć nowych lokalizacji. Nowe księgarnie zadebiutowały m.in. w Lublinie, Częstochowie i Opolu.

Firma realizuje zapowiedzianą dynamiczną ekspansję stacjonarnej sieci sprzedażny. Koniec 2017 roku obfitował w wiele nowych otwarć. – Nowe lokale powstają szczególnie w miastach, w których do tej pory nie były obecne – mówi dla Retailnet.pl Alicja Bender, sieć Księgarnie Świat Książki.

Ponad 110 salonów

18 grudnia sieć otworzyła kawiarnię Café Świat Książki w Galerii Jurajskiej w Częstochowie i dwie księgarnie – w VIVO! Stalowa Wola oraz w Lublinie przy ul. Staszica. W pierwszej połowie miesiąca Księgarnie Świat Książki wzbogaciły ofertę Wzorcownii we Włocławku oraz CH Karolinka w Opolu. Nowa księgarnia zadebiutowała także w Chojnicach przy ulicy Stary Rynek.

Dzięki nowym otwarciom Księgarnie Świat Książki to sieć licząca już ponad 110 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki.

Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.