Nowa Stacja kompletuje najemców

W nowoczesnym centrum handlowym Nowa Stacja, powstającym w sercu Pruszkowa, w sąsiedztwie dworca PKP i nowych osiedli mieszkaniowych, dostęp do kultury zapewnią dwie renomowane firmy: Świat Książki oraz Empik.

– Nasi nowi najemcy mają kompleksową ofertę wydawniczo- kulturalną, a ich asortyment wzajemnie się uzupełnia. Od tej pory mieszkańcy Pruszkowa i okolic nie będą musieli jeździć aż do Warszawy, chcąc odwiedzić te cenione księgarnie. Oba salony zostaną tak zaprojektowane aby zachęcać do miłego spędzania czasu na czytaniu książek, przeglądaniu czasopism, słuchaniu muzyki czy wybieraniu produktów plastycznych. Będą to miejsca atrakcyjne dla każdego, niezależnie od wieku. – podkreśla Maciej Krzewiński, COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – Naszą ambicją jest zapewnienie klientom dostępu do sklepów znanych i lubianych marek, których dotychczas brakowało w Pruszkowie i w całym południowo-zachodnim regionie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że staranny dobór najemców przekuje się w sukces centrum i wysokie obroty wszystkich sklepów. Olbrzymie zainteresowanie renomowanych sieci naszym centrum potwierdza te założenia. W tej chwili, na około 10 miesięcy przed otwarciem mamy już wynajęte ponad 70 proc. powierzchni.

Obiekt skomercjalizowany w 70 proc.

Świat Książki to nowoczesne księgarnie założone przez wydawnictwo Świat Książki. W oparciu o swoją wiedzę dotyczącą rynku wydawniczego firma stworzyła sieć salonów, w których służy pomocą wszystkim poszukującym ciekawego prezentu dla siebie lub najbliższych. Świat Książki oferuje bogaty zestaw beletrystyki, książek dla dzieci i młodzieży, reportaży, poradników i książek edukacyjnych. Asortyment uzupełniają podręczniki, muzyka, filmy, artykuły papiernicze, zabawki, gry oraz różnego rodzaju multimedia. Dla stałych klientów oraz posiadaczy karty Duża Rodzina przewidziane są atrakcyjne zniżki. W Nowej Stacji, na terenie tej lubianej księgarni, zostanie również otwarta kawiarnia „Świat Książki Cafe”. Będzie to nowoczesna i wygodnie zaaranżowana przestrzeń doskonała do spotkań towarzyskich czy relaksu z książką przy dobrej kawie i ciastku.

Empik, istniejący od blisko 70 lat, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek i największą siecią dystrybuującą dobra kultury, wiedzy i rozrywki. W salonach Empik można znaleźć produkty takie jak książki, płyty muzyczne, filmy, gry multimedialne, czasopisma, artykuły papiernicze, zabawki edukacyjne, gry planszowe, a także bilety na wydarzenia muzyczne i artystyczne. W Empikach w całej Polsce odbywają się spotkania z twórcami– pisarzami, muzykami, które stwarzają niepowtarzalną szansę na poznanie swoich idoli oraz możliwość bezpośredniej wymiany zdań. Ponadto tego rodzaju wydarzenia umożliwiają rozwój zainteresowań i pasji odbiorców Empiku, którzy w salonach tej sieci znajdą również wygodne miejsce do przejrzenia prasy, książek oraz przesłuchania płyt. Różnorodna i bogata oferta Empiku może stać się źródłem inspiracji  dla osób w każdym wieku – zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.

Nowa Stacja to centrum handlowo-rozrywkowe nowej generacji, o powierzchni 27 tys. mkw., które powstaje w samym sercu Pruszkowa. Doskonała lokalizacja niedaleko stacji PKP i SKM oraz 800 miejsc parkingowych zapewnią wygodny dostęp do 120 lokali handlowych i usługowych. Nowoczesne kino, klub fitness, atrakcje dla dzieci i rozbudowana strefa gastronomiczna umożliwią przyjemne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. W Nowej Stacji będzie można znaleźć m.in. takie marki jak H&M, Carrefour,  Jysk, CCC, RTV Euro AGD, KFC, Olimp, Vision Express, Orange, Play, Multikino, Fitness Zdrofit, Sala Zabaw Fikołki. Otwarcie centrum nastąpi w drugiej połowie 2018 roku. Deweloperem  Nowej Stacji w Pruszkowie jest firma ECC Real Estate, generalnym wykonawcą firma Karmar, a za komercjalizację odpowiada firma Aspenn.

Firma ECC Real Estate, deweloper powstającego w Pruszkowie centrum handlowego Nowa Stacja, jest wyłącznym Partnerem After Party, które będzie zwieńczeniem wiosennej edycji Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.