Sklep-VIVE-Profit
Sklep firmowy VIVE Profit

Spółka VIVE Profit Center rozszerza swoją działalność w województwie łódzkim. Nowy wielkopowierzchniowy sklep z odzieżą zostanie otwarty 17 lutego br. w Bełchatowie. To już 2. lokal tej marki w województwie i 31. placówka VIVE Profit w Polsce.

W bełchatowskim sklepie o powierzchni około 1 tys. mkw. będzie można wybierać ubrania wyeksponowane na wieszakach, stojakach i w koszach. Odwiedzający znajdą tu tekstylia różnych marek w bogatej kolorystyce i rozmiarach, pogrupowane w różne kategorie. W lokalu będzie można również znaleźć dodatki i akcesoria przydatne w gospodarstwie domowym.

Sklep VIVE Profit w Bełchatowie jest 31. placówką tej ogólnopolskiej sieci z niepowtarzalną odzieżą w Polsce i drugą w województwie łódzkim. Pierwszy sklep w tym województwie znajduje się przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 153 w Łodzi.

Sklepy VIVE profit zlokalizowane są retail parkach, galeriach handlowych oraz domach handlowych.

VIVE Profit Center

Jedna ze spółek wchodzących w skład VIVE Group, z których główna – VIVE Textile Recycling, działając od 26 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. VIVE Profit Center zajmuje się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów z niepowtarzalną odzieżą – VIVE Profit i VIVE Profit Plus.

Obecnie spółka posiada kilkadziesiąt sklepów detalicznych w Polsce, stale rozbudowując sieć w całym kraju. Duża powierzchnia każdego sklepu pozwala klientom na dokonywanie zakupów w bardzo komfortowych warunkach