Media Expert dołącza do najemców Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo

8 lutego do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo dołączyła nowa marka – Media Expert. Elektromarket jednej z największych sieci RTV/AGD w kraju zajął powierzchnię ok. 743 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

Media Expert to jedna z największych marek branży RTV, AGD i multimedia w Polsce, obecna na rynku od 2002 roku. Przedstawiciele sieci podkreślają, że elektromarket w Kołbaskowie jest efektem realizacji strategii umacniania jej pozycji w aglomeracji szczecińskiej. Mieszkańcy Kołbaskowa i okolic będą mogli skorzystać z bogatej oferty produktów segmentu RTV i AGD, a także laptopów, tabletów, smartfonów, czy sprzętu fotograficznego. W elektromarkecie będzie można również odebrać sprzęt zakupiony poprzez sklep internetowy MediaExpert.pl, czy skorzystać z fachowej porady wyspecjalizowanych sprzedawców. Ekspozycja handlowa sieci Media Expert zajmie 743 mkw.

– Media Expert to jeden z liderów branży AGD i RTV w Polsce, który oferuje bardzo szeroki wybór produktów, dlatego niezwykle cieszy nas obecność marki w naszym centrum. Wzbogaciliśmy tym samym nasze portfolio o ofertę handlową z zakresu elektroniki, co zdecydowanie ucieszy naszych klientów – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo.

Elektromarkety Media Expert znajdują się również w trzech innych Centrach Handlowych Auchan – w Gdańsku, Krasnem koło Rzeszowa oraz w Galerii Łomianki. Za komercjalizację Centrów Handlowych Auchan odpowiada Immochan Polska.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo mieści się przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw.

W ramach retail parku Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo działa hipermarket Auchan, Decathlon oraz stacja paliw. Do dyspozycji klientów Centrum Handlowego Auchan jest 1550 miejsc parkingowych, w tym 33 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2008 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl