VIVE-Premium-w-Gdansku
Pierwszy sklep VIVE Premium otwarty zostanie w Gdańsku

Spółka VIVE Profit Center, zajmująca się zarządzaniem i rozwojem sieci wielkopowierzchniowych sklepów VIVE Profit, otwiera nowy format punktu handlowego z niepowtarzalną odzieżą. Butik VIVE Premium zostanie otwarty 23 lutego w Gdańsku. VIVE Premium to pierwszy tego typu sklep firmy, a 32. punkt sprzedaży detalicznej spółki w Polsce.

Nowy sklep VIVE Premium należy do firmy VIVE Profit Center, która posiada już 31. sklepów z odzieżą używaną w Polsce. Firma zdecydowała o stworzeniu nowego formatu VIVE Premium, aby dotrzeć ze swoją propozycją do bardziej wymagających klientów. Sklep o powierzchni 350 mkw. będzie miał przytulny i butikowy wystrój, który będzie sprzyjał zakupom. Marka zadbała o łatwość przeglądania dostępnej odzieży, dlatego każdy element będzie posiadał metkę ze stałą ceną oraz będzie wywieszony na wieszakach.

– Mamy już sklepy w 10 województwach w Polsce. Przyszedł czas na rozwój punktów w województwie pomorskim. Nasz pierwszy sklep VIVE Profit w Gdańsku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, dlatego postanowiliśmy właśnie w tym mieście otworzyć punkt handlowy nowego formatu. Mamy nadzieje, że butikowy charakter sklepu również przypadnie do gustu gdańszczanom – mówi Łukasz Kowalczyk, Menedżer Regionalny VIVE Profit Center.

Poszukiwani partnerzy biznesowi

Nowy butik w Gdańsku będzie znajdował się w retail parku Galerii City Meble.  Na powierzchni ponad 350 mkw. Klienci będą mogli wybrać odpowiednią odzież dla siebie i swoich bliskich z prawie 6000 dostępnych sztuk tekstyliów. Firma dostarczy do sklepu wyselekcjonowane ubrania modnych marek. Odwiedzający znajdą tu tekstylia w bogatej kolorystyce i rozmiarach, pogrupowane w różne kategorie takie jak spodnie, koszule, sukienki. Od egzemplarzy w stylu vintage po wzory współczesne, a nawet markowe ubrania znanych projektantów. W sklepie znajdować się będą również dodatki takie jak buty, torebki, apaszki, paski. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Wielkim plusem butiku będzie comiesięczna wymiana towaru, co oznacza, że w sklepie będzie wtedy można znaleźć zupełnie nową kolekcję.

– W związku z planami dalszego rozwoju nowego formatu Premium jesteśmy na etapie poszukiwania nowych partnerów biznesowych, oferujących powierzchnie handlowe do 250 mkw. w najlepszych lokalizacjach dużych miast. Zachęcamy do nawiązywania z nami współpracy. Mamy nadzieje, że już niedługo będziemy obecni we wszystkich województwach w Polsce – dodaje Łukasz Kowalczyk.

Sklep VIVE Premium przy al. Grunwaldzkiej 211 w Gdańsku (II piętro w Galerii City Meble) jest 32. placówką tej ogólnopolskiej sieci z niepowtarzalną odzieżą w Polsce i drugim salonem firmy w Gdańsku. Sklep VIVE Profit znajduje się w tej samej Galerii City Meble na I piętrze.