SCF 2018: MAX Premium Burgers otworzy 6 kolejnych restauracji

retailers-awards-nominacje-fbnewcomer-max-premium-burgers

Po oficjalnym otwarciu pierwszej restauracji szybkiej obsługi we Wrocławiu, szwedzka sieć MAX Premium Burgers zapowiadała dalszą ekspansję na polskim rynku. W tym roku firma planuje otworzyć nawet do 6 lokali, a pierwsze 2 z nich powstaną w Gdańsku i Warszawie. Sieć Max Premium Burgers została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2018 w kategorii F&B Newcomer.

– Plany dotyczące nowych lokali obejmują na tę chwilę Gdańsk oraz Warszawę i nie jest to przypadkowy wybór. Naszym celem jest, aby burgery MAX były dostępne dla klientów w największych aglomeracjach. Przy wyborze lokalizacji zwracamy uwagę przede wszystkim na rozwijające się dzielnice, które zyskują nowych mieszkańców. Nie zwalniamy tempa, w ciągu najbliższych lat planujemy otworzyć 200 restauracji, zarządzanych przez nas lub w ramach franczyzy – mówi Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

Czas na Gdańsk

Druga restauracja MAX w Polsce zostanie otwarta jeszcze przed pełnią sezonu letniego i będzie zlokalizowana w handlowym sercu dzielnic Szadółki i Kowale. Lokal powstanie na skrzyżowaniu ul. Przywidzkiej i Władysława Czermińskiego, pomiędzy dwoma węzłami zjazdowymi z Obwodnicy Trójmiasta, co zagwarantuje prosty dojazd nie tylko mieszkańcom Trójmiasta, lecz także osobom podróżującym na wybrzeże.

Restauracja w Gdańsku, która zostanie zrealizowana z myślą o zmotoryzowanych, będzie posiadać linię drive-thru oraz 35 miejsc parkingowych do dyspozycji klientów. Będzie to pierwsza tego typu restauracja MAX w Polsce.

Szwedzki apetyt na stolicę

Po inauguracji w Gdańsku, w trzecim kwartale roku, wraz z premierą nowego centrum handlowego Street Mall Vis-a-Vis na warszawskim Wilanowie, powstanie kolejny lokal MAX w Polsce. Nowe centrum handlowe będzie zlokalizowane w południowej części Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, przy ulicy Przyczółkowej i Pałacowej. To świetna lokalizacja szczególnie dla mieszkańców Wilanowa, Ursynowa oraz Konstancina-Jeziornej. Dużym komfortem dla klientów będzie parking na 104 miejsca oraz bliskość przystanku autobusowego, obsługiwanego przez kilka linii komunikacji miejskiej. Goście galerii handlowej będą mogli spróbować dań z menu restauracji MAX Premium Burgers bez wychodzenia z samochodu, ponieważ będzie to, podobnie jak w Gdańsku, lokal typu drive-thru.

Zgodnie z obraną strategią, w ciągu najbliższych lat rozwój sieci restauracji MAX Premium Burgers będzie skoncentrowany w największych polskich miastach. Tylko w tym roku, firma planuje otworzyć od 3 do 6 placówek. Co więcej, będzie ona również szukać partnerów franczyzowych, którzy w kolejnych latach pomogą rozwijać się MAX Premium Burgers jeszcze szybciej.

Retailers’ Awards 2018

Max Premium Burgers 1 września 2017 r. otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Zlokalizowany jest we Wrocławiu. Restauracja znajduje się na parterze, przy wejściu do Galerii Dominikańskiej, a jej powierzchnia wynosi 370 mkw.

Sieć Max Premium Burgers została nominowana do nagrody Retailers’ Awards 2018 w kategorii F&B Newcomer. Wśród konkurentów są takie marki jak blue frog, Orzo, Mango Vegan Street Food oraz WrapMe by SaladStory. Nagroda zostanie przyznana podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards już 12 kwietnia 2018 r.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY