Pierwszy sklep marki Fissman w Polsce

Oferująca naczynia i akcesoria kuchenne Marka Fissman rozpoczyna ekspansję w Polsce. Pierwszy sklep duńskiej marki otwarty został w Wola Parku. Lokal zajął powierzchnię 58,5 mkw.

Firma Fissman powstała w 2008 r. Produkuje ponad 3 tys. różnych naczyń i akcesoriów kuchennych zarówno dla użytku domowego, jak i do korzystania w restauracjach, kawiarniach czy barach. Pierwszy sklep marki w Polsce otworzył się w warszawskim Wola Parku. Sklep zlokalizowany jest przy salonie CCC.

– Dla wygody naszych klientów i po to, by mieli jak najszerszy wybór, otworzyliśmy kolejny nowy sklep. W Fissman odwiedzający Wola Park znajdą produkty do kuchni najwyższej jakości, które również będą jej ciekawą ozdobą – mówi Dagmara Pozowska, Dyrektor Centrum Handlowego Wola Park.

Fissman charakteryzuje się przede wszystkim innowacyjnością w produkcji naczyń. Maksymalnie wykorzystuje funkcjonalność każdego detalu, by użytkownik był z asortymentu marki w pełni zadowolony. Wartości produktom dodaje najwyższa jakość wykonania oraz stosowanie przez firmę materiałów bezpiecznych i przyjaznych środowisku. Co więcej, kolekcje Fissman tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny styl.

Marki premium

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. W strefie restauracyjnej znaleźć można nowe marki, np. Restaurację Oro oraz Be my juice. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo.

Właścicielem obiektu jest IKEA Centres Poland – wystawca Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top