Salon Homla
Salon Homla

Homla – sieć oferująca asortyment home decor – umacnia swoją pozycję w Krakowie. 22 lutego nowy sklep marki został otwarty w Galerii Bronowice. Homla tym samym kontynuuje zapowiadany proces ekspansji.

Pierwsze sklepy Homla pojawiły się na przełomie 2016/2017 roku. Nową sieć, która po roku działalności ma 15 sklepów w największych miastach w Polsce, dostrzegło kilkunastoosobowe Jury konkursu SCF 2018 Exhibition & Awards. Sieć została nominowana do nagrody SCF Retailers’ Awards 2018 w kategorii Other Newcomer.

Rozwój sieci Homla

Najnowszy sklep sieci w Galerii Bronowice w Krakowie ma 294 mkw. powierzchni i jest czwartym salonem własnym marki w Krakowie (po sklepach w CH M1, CH Serenada i CH Bonarka). Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w taki sposób, aby odwiedzający klienci mogli swobodnie wybierać spośród szerokiej grupy asortymentowej. W salonie znalazły się sekcje, w których można znaleźć dedykowane produkty do: salonu, sypialni,  jadalni, kuchni czy łazienki. W asortymencie sklepu znajdą się zarówno produkty marek własnych sieci, jak i innych firm.

Obecnie zakupy Homla można zrobić w 15 salonach firmowych znajdujących się na terenie całej Polski. Flagowe sklepy znajdują się w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku, Warszawie oraz Szczecinie. Sieć salonów oferuje asortyment home decor z silnym skandynawskim akcentem.

Nominacja dla sieci Homla

Marka została nominowana do nagrody z czterema innymi debiutującymi w ubiegłym roku na polskim rynku sieciami handlowymi. O nagrodę powalczy z sieciami: Hamleys, Action, Mole Mole oraz La Mallorquina.

Nagroda zostanie przyznana podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards już 12 kwietnia 2018 r.

W skład Jury SCF 2018 Exhibition & Awards, które przyznaje nominacje i nagrody wchodzą eksperci z największych międzynarodowych firm doradczych (CBRE, Colliers, Savills, Cresa, BOiG, Pro Value, JLL, Knight Frank i Mallson) oraz laureaci poprzednich edycji Retailers’ Awards.