Skende Shopping, Lublin
Skende Shopping, Lublin

Nowi najemcy otworzyli swoje lokale w centrum handlowym IKEA Centres w Lublinie. Do grona popularnych marek dołączyły Time Trend i Diverse uzupełniając dotychczasową ofertę Skende Shopping.

W działającym od listopada ubiegłego roku centrum handlowym Skende Shopping w Lublinie, swój salon o powierzchni 275 mkw., otworzył Diverse, który proponuje młodzieżową odzież zgodną z najnowszymi trendami.  W sklepie o powierzchni 46 mkw. Time Trend oferuje szeroki wybór markowych zegarków.

– Skende Shopping to miejsce przyjazne odwiedzającym, w którym z łatwością można zrobić kompleksowe zakupy – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor Skende Shopping.

– Ciągle poszerzamy ofertę – to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy bardzo polubili nasze centrum, gdzie szybko i sprawnie można załatwić najważniejsze sprawunki. Jest tu m.in. pierwszy w Lublinie supermarket Intermarché, popularne marki modowe oraz sportowe, topowe sklepy z produktami do wyposażenia i aranżacji domu. Integralną część centrum stanowi sklep IKEA – drugi największy w Polsce. Wyróżniają nas również unikatowe atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych – dodaje.

60 sklepów w Skende Shopping

Skende Shopping jest nie tylko obiektem handlowym, lecz przede wszystkim nowym, miejscem spotkań w Lublinie. Dzięki funkcjonalnemu układowi centrum, klienci mogą sprawnie zrobić zakupy w bisko 60 sklepach i punktach usługowych. Wśród najemców znajdują się m.in. Smyk, H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Home&You, Flying Tiger Copenhagen, Rossmann i Świat Książki. Na najmłodszych odwiedzających czekają ulubione atrakcje: strefa kreatywna Małe Miasto LuCreate, wyspa zabaw, ścianka-rysowanka i wypożyczalnia bezpiecznych samochodzików. Do centrum można łatwo dojechać samochodem, środkami komunikacji miejskiej, oraz rowerem. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów jest bezpłatny parking na 2 tys. aut. Przy centrum znajdują się również stacja rowerów miejskich oraz punkt naprawy rowerów prywatnych.

Obiekt wraz ze sklepem IKEA w Lublinie jest jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57,5 tys. mkw. klienci mogą skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33,5 tys. mkw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 tys. mkw. z blisko 70 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym w Lublinie supermarketem sieci Intermarché. Obiekt nalezy do IKEA Centres i zostanie zaprezentowany podczas  SCF 2018 Exhibition & Awards już 12. kwietnia w Warszawie.