Media Expert otwiera drugi salon w stolicy

28 lutego, w nowej galerii handlowej w Warszawie zostanie otwarty drugi w stolicy elektromarket sieci Media Exppert.

Elektromarket Media Expert zajmie centralną część pierwszego piętra galerii handlowej. Na łącznej powierzchni prawie 800 mkw. zaplanowano ekspozycję najnowszych produktów RTV/AGD, multimediów oraz elektroniki użytkowej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad konsultantów, a także obsługi doradców kredytowych. W elektromarkecie odbierzemy również zakupy zrobione w sklepie internetowym MediaExpert.pl.

440 elektromarketów Media Expert

Obecnie w ramach sieci działa 440 elektromarketów. Nowy sklep jest już drugim punktem sprzedaży sieci Media Expert w Warszawie. Pierwszy z nich został otwarty w zeszłym roku na ul. Łopuszańskiej.

– Mamy nadzieję, że elektromarket sieci Media Expert stanie się chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Pragi i całej Stolicy – mówi Michał Mystkowski, Media Expert.

Przypomnijmy – sieć Media Expert jest obecna na naszym rynku od ponad 15 lat, dostarcza sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do  pielęgnacji ogrodów. W jej skład wchodzi ponad 440 elektromarketów w 340 miastach na terenie całego kraju. W 2012 rok sieć uruchomiła internetowy kanał sprzedaży – www.mediaexpert.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl