Nowa odsłona salonu Inglot w Wola Parku

W Wola Parku po relokacji otworzył się salon Inglot. Oryginalne i komfortowe wnętrze salonu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal, aby w wersji finalnej stworzyć miejsce w pełni dostosowane do potrzeb klientów. Właścicielem Wola Park jest IKEA Centres Poland – wystawca Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards.

Nowa, atrakcyjna lokalizacja oraz zupełnie odmieniona aranżacja sprawiają, że salon Inglot już z daleka przykuwa uwagę. Połączenie elementów drewna, szkła i modnych podświetleń nadaje wnętrzu unikatowego charakteru. Zaprezentowane w eleganckiej formie poszczególne elementy tworzą spójną całość zgodną z dotychczasowym wizerunkiem marki.

Salon Inglot w Wola Parku
Salon Inglot w Wola Parku

Przemyślana koncepcja wnętrza pozwala swobodnie poruszać się po salonie, dzięki czemu klientki mogą z łatwością zapoznać się z bogatą ofertą kosmetyków oraz akcesoriów. Dodatkowo, przejrzyście wyeksponowana oferta ułatwia odnalezienie i wypróbowanie produktów do makijażu.

Salon wyposażony jest również w strefę make-up, którą tworzą przestronne stanowiska do makijażu z dużymi lustrami. Praktyczne w użytkowaniu pozwolą miło i wygodnie spędzić czas podczas konsultacji z wizażystą lub lekcji makijażu. Inglot planuje także organizować dla klientów specjalne pokazy oraz szkolenia.

O Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. W swojej ofercie Centrum posiada ponad 200 sklepów (z odzieżą, obuwiem i akcesoriami, kosmetykami, artykułami sportowymi i wyposażeniem wnętrz) oraz punktów usługowych m.in. placówkę Poczty Polskiej.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys”R”Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. W strefie restauracyjnej znaleźć można nowe marki, np. Restaurację Oro oraz Be my juice. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking na 3 tys. miejsc, stacja benzynowa oraz stacja rowerowa Veturilo. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top