Powstaje pierwszy sklep marki Converse w Wielkopolsce

W pierwszy weekend marca, w Poznaniu, w centrum handlowym Posnania zostanie otwarty nowy sklep Converse. To już dziewiąty monobrandowy punkt marki w Polsce

Za otwarcia sklepów marki w kraju odpowiada Converse Inc. i polski dystrybutor AmerSport Group.

W nowo otwartym, pierwszym w Wielkopolsce sklepie Converse, znajdzie się mnóstwo modeli sneakerów dla kobiet, mężczyzn i dzieci – w tym Chuck Taylor All Star, linii One Star. Oprócz szerokiej oferty sneakerów, klienci znajdą tu także bogaty wybór odzieży oraz akcesoriów, takich jak m.in. torby, plecaki, czapki. Sklep Converse zajmuje lokal o powierzchni 100 mkw. i znajduje się na parterze galerii.

Sklep w CH Posnania będzie dziewiątym sklepem marki w Polsce. Pozostałe mieszczą się w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, wrocławskiej Wroclavii i łódzkiej Manufakturze.

Converse Inc., z siedzibą w Bostonie, w stanie Massachusetts, jest spółką należącą do NIKE Inc. Marka założona w 1908 roku zdobyła status “America’s Original Sports Company”™, znana jako producent legendarnych linii takich jak Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® i One Star®. Dziś Converse oferuje bogaty asortyment obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także odzież i akcesoria.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top