Restauracje Olimp umacniają swoją pozycję w kolejnych miastach

Na przełom lutego i marca br. Grupa Gastromall zaplanowała otwarcie kilku nowych restauracji pod marką Olimp. Wśród zakontraktowanych lokalizacji są punkty m.in. w Warszawie, Katowicach, Gliwicach i Płocku. Ekspansja prowadzona jest według najnowszego konceptu wizualnego.

– Już teraz mogę zdradzić, że na przełomie lutego i marca otworzymy kilka nowych restauracji Olimp. Działamy dynamicznie i nie ustajemy z ekspansją naszych konceptów – mówi w rozmowie z retailnet.pl Paweł Nawrot, dyrektor ds. ekspansji w Olimp Restauracje. Marka została nominowana przez Jury SCF 2018 do nagrody Retailers’ Awards 2018 w kategorii F&B Expansion.

Nowy koncept wizualny

– Restauracje pod szyldem Olimp wkrótce wzbogacą ofertę gastronomiczną CH Forum Gliwice, Futura Park Kraków, Galerii Wisła w Płocku oraz Silesia Business Park w Katowicach – wymienia Paweł Nawrot, dyrektor ds. ekspansji w Olimp Restauracje. Również w Warszawie marka Olimp umacnia swoją pozycję. W stolicy kraju zaplanowano otwarcie dwóch nowych restauracji, które pojawią się w galerii Rondo Wiatraczna oraz przy ul. Równoległej.

Grupa Gastromall nowe restauracje Olimp aranżuje zgodnie z najnowszą koncepcją wizualną. Pierwsza restauracja w nowej odsłonie 26 lutego br. pojawiła się w Krakowie przy ul. Zabłocie 43 a. Autorem projektu jest pracownia Schwitzke Górski. W najbliższych miesiącach planowane są otwarcia w kolejnych atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach w Polsce.

Ekspansja sieci Olimp prowadzona jest w miastach powyżej 70 tys. mieszkańców oraz na powierzchniach od 60 do 600 mkw. Ważnym czynnikiem jest również to, ile lokalizacji Grupa Gastromall ma już w danym mieście.

Pierwsza restauracja Olimp w nowej odsłonie
Pierwsza restauracja Olimp w nowej odsłonie
Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top